Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhányan miért éreznek ezen...

Néhányan miért éreznek ezen az oldalon késztetést arra, hogy ha felismerik a kérdezőt, akkor kommentben leírják, hogy ő az aki egy másik kérdést kiírt, akár több hete?

Figyelt kérdés

Családi kapcsolatok témakörben tapasztalom ezt, ott vagyok a legaktívabb talán. Látom, hogy egy kérdező kiírt egy kérdést, leírta a korát és hogy az egyik családtagjával van ilyen meg ilyen probléma, mit kezdjen vele. Eltelik pár hét, kiír egy másik kérdést, kicsit hasonlít a gond az előzőhöz, és ahelyett, hogy válaszolnának neki a kérdésre, egyesek érzik magukban a vágyat, hogy odaírják, hogy ő az, aki akár két hónapja kiírt egy másik kérdést. Értem én, hogy zavaró, ha valaki sokszor kiír valamit, de ha szabályba ütközik úgyis törlik, minek kell komment szekcióban vergődni, hogy jajj ez a kérdező már írt ki kérdést, jejj felismertük..? Ennek mi értelme van?

Mert azt értem, hogy például van az az illető iskolai témakörben, aki minden kérdésnél más embernek adja ki magát, és vergődik, hogy ez szr az szr, ott ahol dolgozik/tanul, de nála egyértelműen trollkodás van.


2020. júl. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, mar megint te aki mindig ugyanezt kerdezi....
2020. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert már kapott válaszokat. És ha ennyi ideig nem tudta megoldani, akkor csak vergődik.
2020. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon felhígult az oldal, tele lett trollokkal, akik segítség nyújtás helyett csak szórakozni járnak fel. Tettem fel én is egy edzéssel kapcsolatos kérdést a napokban, és linkeltem hozzá egy képet a jelenlegi alkatomról, 9 válaszolóból csak kettő volt az, aki normálisan hozzá tudott szólni a kérdésemhez, a többi csak végig trollkodott.


És érdekes módon, ezeket a válaszokat hiába jelenti be az ember a moderátoroknak, nem törlik ki. :)

2020. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát én a bombanőst felismerem, és mondom is, de nem vagyok moderátor, bárcsak.
2020. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd... van ez a munkaügyis retardált. Csak napi 3 fiktív kérdéssel számolva, 5 év alatt több, mint 5000 kérdés a semmire. Nem oktató jellegű, hanem provokatív. Kettő szavából felismered a tenyérbemászó stílusát, rühelled az egész kategóriát emiatt, ő meg arra élvez, hogy néhány új embert meg tud vezetni. Hát még jó, hogy felismerem és beszólok. Ha minden kategóriának lenne egy ilyen habiszti jómunkásembere, ide legfeljebb az éppen idetévedt "idegenek" járkálnának kis ideig vissza, mert értelmetlenné válik az adott kategória, és erre hamar rá lehet jönni és unni.

Sajnos az Emberek kategóriába tartozik a munkaügy is, így óhatatlanul gyakran belefutok.

2020. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!