Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondolkotzál már azon milyen...

Gondolkotzál már azon milyen lnne egy GyK-s "kollégával"találkozni-a monitor másik oldaláról?!

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Már találkoztam. Azóta a legjobb barátom egy srác. Jó lenne más értemlessel is találkozni.
2020. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Hat... Azzal szivesen talalkoznek aki az elobb olyan kedves uzenetet kuldott egy valaszomra privatban. Idezni inkabb nem idezem...
2020. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem olyan lenne mint besétálni a fogyatékkal élők intézetébe:)

Mert hogy itteniek és kérdéskiírók 80% retardált:)

2020. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem gondolkoztam, és nem is szeretnék találkozni.

Ha abból indulok ki, hogy a privátban nekem író férfiak 95%-a szexchatelni vagy képet cserélni szeretne, akkor biztosan nem. A maradék 5% normális, de semmi kedvem, időm, igényem nincs arra, hogy megismerjem őket.

2020. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert valszeg börtönbe kerülnék gyilkosságért.
2020. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

csak pár pofára-történés-nem annyira "méllyebb ismeret"de aztán kitudja

"tartsd szárazon a puskaport-s lödd el a"kakast"jóhelyen ott!

2020. jún. 19. 16:40
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem gondolkoztam rajta, privátban maximum konkrét témáról beszélgetek valakivel, akármilyen jót beszélgettünk, amint kiveséztük a témát, részemről le van zárva a beszélgetés. Elképzelhetetlennek tartom, hogy az interneten barátkozzak.
2020. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is addig jó, amíg nem találkozunk... megvan a véleményem az itt írogatok jó részéről. Undorító privát üzenetek, beszólogatások, szexajánlatok, lepontozás... folytatni sem akarom.
2020. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
*írogatók
2020. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az online és az offline szerep más és más.

Én nem vagyok sem bűnöző, sem gyilkos. Én nem bántanék senkit azért, mert gyakorin itt szórakozik.

Ellenben ez az elmélet addig volt igaz, amíg el nem olvastam ezeket a szociopata kommentelt és láttam, mennyire fel vannak pontozva.

Tényleg képes lennél megölni valakit? És még hirdeted is. És vannak támogatóid?


Ettől azért kicsit félek. Ha az itteni önjelölt hóhérokkal találkoznék, akik testi adottságukat előbbre tartják, mint az eszüket... Huh! Mindenesetre lehet már találkoztunk. És mégis tudtál viselkedni, mert még élek.

2020. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!