Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik csoportba tartozol:...

Melyik csoportba tartozol: Vizsgán azt az egy tételt húzod, amelyet az összes közül egyetlenként megtanultál, vagy azt az egyet, amelyet elfelejtetted átnézni?

Figyelt kérdés
Az első variációba azt is bele kell érteni, amikor alapszinten mindegyikről tudsz valamit mondani, de épp a kihúzott a kedvenc tételed, az megy a legjobban. A második esethez pedig, hogy mindet tudod, de az az egy valamiért nem megy a fejedbe, vagy nem érted egyáltalán.
2020. júl. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a középmezőny szoktam lenni. Sosem húztam sem olyan tételt, amit nagyon szerettem volna, sem olyat, amit nagyon el akartam kerülni. Általában olyanokat húzok, amikről van némi fogalmam, de bizonytalan vagyok kicsit abban, hogy hogy fogok mindenre kitérni vagy kifejezetten utálom az adott tételt, mert bonyolult, viszont épp emiatt jól megtanultam.
2020. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőbe.
2020. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem volt olyan sok vizsgahelyzetem, de az eddigiek alapján szerintem második
2020. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordult már, úgyhogy mindkettőbe vagy egyikbe sem tartozom.
2020. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem minden rohadt alkalommal sikerül kihúznom azt, amelyikről utálok beszélni
2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában az összes tételt megtanulom, és jót szoktam húzni, de egyszer volt olyan, hogy egyet nem tanultam meg magyarvizsgára, pont azt húztam ki...
2020. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!