Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mit tennétek ebben a...

Férfiak! Mit tennétek ebben a helyzetben(többi lenn)?

Figyelt kérdés

Western filmben volt ez a jelenet, de kíváncsi vagyok, mit tennének a valódi pasik ilyen helyzetben.


Halálra ítélnek a két legjobb barátoddal együtt, és az akasztófa alá vezetnek. Majd egyenként felajánlják nektek a lehetőséget, hogy amennnyiben egyikőtök hajlandó a barátain saját kezével végrehajtani az ítéletet, életben maradhat. Ha nemmel felel, lóg. Ha mindenki nemmel felel, mindenki lóg.


Tisztesség vagy élet? Mit tennél?



2020. júl. 9. 02:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet biztosat mondani, hisz nem vagyunk abban a helyzetben. (szerencsére, lekopogom)

Mindenesetre én képtelen lennék bántani azt aki fontos nekem. Utaná meg azzal a tudattal élni h én tettem ezt. Pfff hát nem bírnám


Az élni akarás lehet erős, de nem ösztönlények vagyunk.

Nem hiszem h sokan megtennék akik közt igaz barátság van


De persze az sem mindegy h otthon vár a feleséged, a három gyereked, a beteg anyád és mind tőled függ... Stb.

Amikor van vesztenivalód sokkal nehezebb


Hát nem tudom, de jobb is hogy nem kell döntenem.

2020. júl. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű. Az egyiket felkötöm.
2020. júl. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
"Western filmben volt ez a jelenet, de kíváncsi vagyok, mit tennének a valódi pasik ilyen helyzetben."Egy valódi pasi sem kerül ilyen westernfilmes hülyeségbe,ezért erre a kérdésre nincs válasz...Most akkor én is kérdezhetném h a valódi csajok mit tennének ilyenkor...
2020. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám, hogy a barátaimnak nincsen veszteni valója és nekem sincsen, akkor nem árulnám el őket. Ha lenne veszteni valóm, akkor nyilván az életet választanám.
2020. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyik Westernben volt ez?
2020. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy ausztrál Westernben van, hogy a középső testvérnek el kell fognia a pszichopaték ki. a legidősebbet, hogy a legkisebbet ne végezz
2020. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*ne végezzék ki.
2020. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a címét nem tudom, már nagyon régen láttam, és nem is az elejétől
2020. júl. 10. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg ausztrál western volt?
2020. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Egyszer még szinte gyerekként láttam, de már akkor megfogott ez a jelenet, és az ördögi választás, az embertpróbáló dilemma, amit felvet.

Aztán egyszer megtaláltam pár éve a youtubeon, de a címét nem jegyeztem meg.


De maga a jelenet egy nagyon tipikus western jelenet, 4-5 pasi hátrakötözött kézzel áll az akasztófa alatt, egy emelvényen. És a hóhér vagy valami katona végigmegy előttük, és mindegyiktől megkérdezi, hogyan dönt. Aztán ha jól emlékszem, az egyik igent mond rá.

Azt tudom, hogy a legtöbb elítélt az a jóképű, férfias típus volt, de volt köztük egy alacsony, köpcös pacák is.


Ennyire emlékszem.

2020. júl. 10. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!