Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnátok ebben a...

Mit reagálnátok ebben a helyzetben? Miért viselkedik így valaki?

Figyelt kérdés

Edzés után megyek átöltözni, full jó kedvem van, erre egyszerre csak odajön egy 40 év körüli nő, akit csak látásból ismerek onnan, és minden bevezetés nélkül rámnéz szörnyűlködve, majd elkezdi magyarázni, hogy mittudomén milyen bőrhibáim vannak, és ő azt tudja, hogy kell kezelni. Mondom neki, köszi, de nem érdekel, nekem jó így. Erre elkezd erősködni, hogy de igen, ezt muszáj kezeltetni, mert később rosszabb lesz stb. Mondom (beakadt lemez technika) nem érdekel, köszi. Erre kitört belőle az állat, és elkezd üvölteni velem a többiek előtt, azt már nem figyeltem pontosan mit, mert annyira ledöbbentem. De azt hiszem olyasmiket, hogy hogy lehetnek az emberek ilyen igénytelenek magukra.

30N



2020. máj. 24. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azt hinném ez valami nagyon rossz vicc.... lehet (sőt inkább biztos), hogy valami mentális gondja van.


Épeszű ember ilyet nem csinál. Remélem ezzel nem vette el a kedved, hogy továbbra is oda járj edzeni. :/

2020. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy irigy és rosszindulatú volt, vagy ő volt az a típus, aki amolyan megmondóember akar lenni. Van olyan munkatársam, aki ha mond valamit és elmondod neki, hogy neked az nem kell, akkor aznap még ötször odamegy és elmondja, hogy de, az kell.

Amúgy én elküldeném a ...-ba.

2020. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Tuti,hogy írigy... 😂

Vénebb nálad azért.

Ennyi.. 😂

Olyan viccesek szerintem. Én nem mennék irigykedni a 20asokra.

Pedig látom,hogy fiatabbak,csinosabbak. Dehát fa@@om ezt el kell fogadni.

Mindannyian öregszünk. Azért húztam kissé fel magam mert velem is volt már hasonló.

De én leoltottam őket. Nekem új munkahelyen volt.

Minden nap direkt legyezgettem feléjük a szempillám.

Voltak fejek..

Tudtam,hogy rólam van szó rögtön. Imádtam 😁

2020. máj. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy érdemes lenne megnézned, mert lehet, hogy ő valóban ért hozzá, és nem szeretne sem magának, sem másnak bacit beszerezni. AZ, hogy nem tudsz valamit, még nem biztos, hogy kamu, rossz szándékkal közelítenek feléd.
2020. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

En elado voltam cipöboltban amikor egy nö azert keresett nyaron elöl zart cipöt hogy ne latszodjon a gombas körme.

Amikor azt mondtam neki, hogy dehiszen ezt lehet kezeltetni, nem cipöt kellene a betegseghez venni hanem gombairtot, mèg felhaborodva nézett ram.


Csak ugy leirtam.

2020. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Es le volt rohadva szinte teljesen a körme. Szoval nem kezelteti.
2020. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

#4:

Megnézném a te hülye fejedet, milyen arcot vágnál, ha valaki elkezdene veled egy edzőteremben csakúgy üvölteni, mint egy bekattant pávián.

2020. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4,5,6: régi hegek nyomairól van szó, nem bőrbetegség, semmi baci vagy gomba, azt kezeltetném, és nem is kerülnék vele ilyen helyzetbe, hogy már másnak kelljen szólni.
2020. máj. 24. 14:42
 9/9 anonim válasza:
77%
Atyaúristen... Magamat ismerve lekevertem volna egyet neki, de szegény lehet tényleg mentális gondokkal küzd. Tuti nem bírtam volna visszafogni magam, visszaüvöltöttem volna neki, hogy hagyjon már békén, meg ilyenek. Na mindegy, remélem nem csak én vagyok ilyen lobbanékony természetű :D
2020. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!