Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rá esély, hogy meg tudok...

Van rá esély, hogy meg tudok változni? 23/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapjáraton eléggé introvertált vagyok, nem nagyon szoktam nyitni az emberek felé, nincs is túl sok barátom épp emiatt.

A lényeg, hogy fél évig együtt voltam egy lánnyal, akiről a végén kiderült, hogy végig szórakozott velem, csak túl szerelmes voltam, hogy észrevegyem. Konkrétan minden ismerősével tudatta, hogy mekkora lúzer vagyok, hogyan hihettem el, hogy mi összeillünk, milyen rossz volt velem lefeküdni, csak sajnálatból tette, milyen csúnyának talál, meg kb 2 szót nem tudok szólni, mindig csak ő beszélt stb.

Ezek után még jobban nincs önbecsülésem, és nem tudom elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok.


2020. júl. 10. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg, és még akarni sem kell. Mindenki folyamatosan változik, ha tetszik ez neki ha nem.
2020. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy összefutottál egy rosszindulatú ribivel aki mindennek lehord a hátad mögött nem túl korrekt módon attól még nem biztos, hogy benned van hiba

Az a lényeg, hogy te jól érezted magad és kész, keress egy másik csajt akivel jól kijössz

Hála Istennek a nők nagy többségébe szorult gerinc és nem olyanok mint a te volt barátnőd

2020. júl. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobbat érdemelsz annál a lánynál. És nem ér annyit ez a lány, hogy még most is rosszul érezd magad miatta.

Az introvertáltság nem baj, és ettől még lehetnek barátaid. A több felszínes haver helyett vagy mellett viszont legyen 1-2 mélyebb barátságod, akivel/akikkel mindent meg tudsz beszélni.

2020. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!