Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hete dolgozom egy cégnél,...

Egy hete dolgozom egy cégnél, de nem kapok semmilyen munkát, halálra unom magam. Van esély rá, hogy ez változni fog?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden kezdtem egy cégnél. A kollégák el vannak havazva, a vezető ennek ellenére odaültetett hozzájuk, hogy nézzem amit csinálnak, betanulásra nincs idő. Ott ültem 3 napot, probálták néha mondani, hogy mit csinálnak, de tényleg nincs rá idejük. Pénteken kérdeztem, hogy nem tudok-e valamit önállóan csinálni, esetleg besegíteni nekik, mivel átérzik hogy ez unalmas lehet, így mondták, hogy melyik mappa anyagait nézegessem. Megtettem, de azt már abszolút átnyálaztam. Ma kérdeztem, hogy mit csináljak, a vezető azt mondja segítsek a többieknek ha tudok, a többiek azt mondják sietnek és gyorsabb ha egyszerre egy ember dolgozik egy feladaton. Ma már más munkatársaknak is jeleztem, hogyha kell segítség szóljanak, mert van szabad kapacitásom, de senki nem tudott feladatot adni. Úgy érzem nem bírok ki már több napot, netezni nem akarok, mert mindenki rálát a gépemre, na meg dolgozni vagyok ott. A munkatársak egyébként rendesek, ha lehet elmegyek velük kávézni, ebédelni, de megbolondulok az üres órákban. Van esély arra, hogy ez változni fog? Mennyi ideig érdemes várni?
2017. máj. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevinnék a helyedben egy könyvet. Szólnék utoljáa a vezetőnek, hogy nem kapsz feladatot, mindneki elhajt, nem tanítanak be, intézkedjen. Ha semmi változtás, feldobnám a lábaim az asztalra és olvasnék. Majd ha feltűnik valamelyik főokosnak, akkor közölném, hogy végre valaki észrevesz és felmondok.
2017. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából a vezető felénk se néz egész nap, szinte elérhetetlen, mindig "elfoglalt". Az első nap találkoztam vele, akkor ígérte, hogy majd mesél a cégről, meg küld anyagot, hogy jobban átlássam a vállalatot, de még ez utóbbit sem kaptam meg. A mai nap a többiekkel volt egy megbeszélése a határidős munkákat nézték át, a többiek behívtak magukkal, hogy addig se unatkozzak. Bíztam benne, hogy ha látja, hogy ott vagyok, akkor kitér arra, hogy akkor mihez lássak neki, mi lesz a feladatom, de nem, a vége felé sürgette a többieket, hogy siessenek, mert menne enni /eléggé flegmának és nagyképűnek tűnik/.

Próbáltam puhatolózni, hogy mégis mit csináljak nap, mint nap, erre mondta, hogy segítsek a többieknek, ha tudok.

Másik oldalról meg ott van bennem a félelem, hogy senkinek nincs ideje betanítani, mindenki el van havazva, így ha egyszer kapnék munkát, akkor honnan kellene tudnom hogy csináljam jól a dolgokat.

2017. máj. 15. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
8,5 óra a munkaidő, de csütörtök óta az ebédszünetet nem dolgozom le, mert megőrülnék, de eddig fel sem tűnt senkinek.
2017. máj. 15. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörben dolgozol?


Egyébként haláli ez a sztori :DDD

2017. máj. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!