Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki milyen gyakran gondol...

Ki milyen gyakran gondol arra, hogy embert öljön?

Figyelt kérdés
Mennyire konkrétak az elképzeléseid? Milyen érzelmek társulnak hozzájuk?

2020. júl. 10. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Soha, vagy szinte soha
Fél-egy évente
Két-három havonta
Pár hetente
Pár naponta
Naponta többször
Néhány óránként
Egy órán belül többször
61 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki ne legyen álszent. Biztos mindenkin legalább egyszer átfutott a gondolat, hogy megfojtja Xy-t, vagy lelöki a lépcsőn, bowling golyónak használja a fejét. Ehhez persze hatalmas düh kell, amit az illetőnek ki kell érdemelnie tettekkel. Viszont az egy dolog, hogy gondolok arra, hogy kitekerem annak a pi**ának a nyakát, aki megkergetett egy poloskával, akinek a barátnői megszégyenítettek és konkrétan az egész évemet tönkre vágta, míg végül keményen ismét depressziós lettem, és egy másik dolog az is, hogy a valóságban megteszem. Nem azért nem teszem meg, meg a törvények miatt lecsuknának. A saját lelkiismeretem nem engedi, hogy valaki jelenét és jövőjét, az életét elvegyem.


Az is más, ha megtámadnának és vagy védekezésből megölöm, vagy ő öl meg. Így átlagosságban az a véleményem, amit fent leírtam.


Aki sokat érintkezik egy utált, életét megkeserítő személlyel, persze, hogy többször gondolhat erre, fejben, mint az akinek semmi gondja nincs.

2020. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy az,aki a családi kapcsolatokban leírta,hogy végezné ki az anyját és az öccsét? Nem védték le a wifit a pszichátrián?
2020. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy valakinek eszébe jut, esetleg elképzeli hogy tenné, még alapvetően szerintem nem beteg dolog, mert egyáltalán nem azt jelenti, hogy tényleg meg is fogja tenni.
2020. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Minden másodpercben. Én vagyok Ted Bundy. A modern Ted Bundyka.
2020. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Soha. és ez szó szerint.
2020. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

#3

De konkrétan leírta a családi kapcsolatokban,hogy hogy végezné ki az anyját meg az öccsét.Brutális volt!

2020. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Ja és kb. majdnem ugyanez volt a főkérdés.

Kérdező!

Remélem a pszichátrián vagy!

2020. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6 fennt még a kérdés?
2020. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem,letörölték,de nem is csodálom.

Leírnám,de nem merek kockáztatni...,de tényleg brutális volt. KONKRÉTAN leírta,hogy végezné ki őket

2020. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Nezd, en embereletenkent egyszer sem, de nem vagyunk egyformak.
2020. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!