Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon nagy depresszióban volt/van, és esetleg próbált már elkövetni öngyilkosságot, vagy gyakran gondol rá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 22:57
 1/7 anonim válasza:
Nálam nem telik el úgy egy óra, hogy ne gondolnék rá. Még nem követtem el, de nem sok kell már.
2014. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Itt vagyok én is!

Mennyi idős vagy? fiú ,lány?

2014. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Volt kísérletem és még mindig sokszor jár a fejemben.


22/f

2014. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, elég sokat gondolok rá.
2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Miért nem lehet más megoldást találni? Biztos, hogy ennyire rossznak érzitek a helyzetet? Nem akartok beszélni róla? Írhattok privátot is!!!
2015. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sokszor gondoltam ra es nekem mindig a barataim segitettek. Egyszer annyira komolyan gondoltam, hogy majdnem meg is tettem. A baratnom folyamatosan irogatott ram, meg hivogatott. Aztan meg probaltam megnyugodni. Elkepzeltem a szuleim es a hugaim reakciojat, hogy mennyi mindenrol maradnek le. Felnohetnek, ferjhez mehetnek es lehetnenek gyerekeim is.:) Aztan ra jottem, hogy nem eri meg meghalni..... Le hasaltam az agyra es addig sirtam amig elnem aludtam. Aztan mar jobban voltam.....Persze a baratnom meg nagyon megijedt es meg is igertette velem, hogy tobbet ilyet nem csinalok. Mindig van olyan ember akire tamaszkodhatsz. Barat vagy csaladtag. Remelem, hogy azota rendbe jottel:)
2016. szept. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gyakorlatilag minden nap, minden órájában gondolok öngyilkosságra. Sokszor ezzel álmodok. Ha épp nem fájdalmat érzek, akkor ürességet, ami még rosszabb.. Egyszerűen már évek óta csak szenvedek .. Szeretném ha vége lenne.

20/L

2016. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!