Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután megismertem és megszerettem a lányt, gyakran találkoztunk is, utána gondol egyet és letilt? Majd gyakran soha többé nem is beszélünk?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Untattad és máshogy nem tudta/akarta közölni.
2014. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A találkozókon nagyon nem az jött le, hogy untattam, az első pár hét online beszélgetésnél sem.
2014. nov. 25. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. nálam is ez a helyzet, csak engem nem tiltott le, hanem szimplán nem reagál semmire.
2014. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nők nagy része már csak ilyen korrekt. Fárasztó lenne neki benyögni vagy írni két sort, hogy sorry, de részemről nem működik a dolog. Kényelmesebb neki szép csendben lelépni, te meg őrlődhetsz, hogy akkor mit kúrtál el, de soha nem tudod meg.
2014. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy untattam, ha megbarátkozom valakivel, megszeretem (szerintem talán ő is megszeretett) gondol egyet, aztán úgy dönt hogy mégsem akar ismerni... ? nem nagyon untattam.
2014. nov. 25. 20:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Klassz, de nem is az, azt nem értem minek kell letiltania? Mintha rosszindulatúan agresszíven zaklattam volna. Meg nyilván neki sem érdeke, ha elveszít egy erős kapcsolatot. (akár baráti szinten tartva) ezt nem értem!
2014. nov. 25. 20:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ember elvileg arra törekszik, hogy megtartsa a kapcsolatait és erősítsék egymást. Miért törekszik valaki arra, hogy kapcsolatokat zárjon le? Hogy teret adjon újaknak esetleg? Ezt még meg tudnám érteni. Vannak ilyen emberek.
2014. nov. 25. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak alkalmazkodni. Aki nem felel meg az ő kis kényelmes elvárásaiknak, az jobb, ha koccol. Semmi érdeklődés nincs részükről, mert várják a szőke herceget fehér lovon, vagy inkább fehér BMW-ben.
2014. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kérdezd meg, hogy mit csináltál rosszul, mi az oka, hogy ez lett belőle, hogy tanulhass az ügyből.
2014. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet, és én se értem :/
2014. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!