Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A saját, vagy az ellenkező...

A saját, vagy az ellenkező nemet kedveled jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Nem szexuális értelemben.

2020. júl. 12. 10:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Mindkettőt más szempontból.

A saját nemem és az ellenkező nem tagjaival is jól el tudok beszélgetni, csak egészen más témákról.

2020. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket sem.
2020. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Az ellenkező nem tagjaival mindig is jobban tudtam beszélgetni, sokkal érdekesebb, szórakoztatóbb társaság számomra, mint a saját nememből valók.
2020. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%

Férfi vagyok és egyértelmű, hogy a férfiakat választom.

A nők nagyon nagy része korlátolt, tájékozatlan és semmi érdeklődést nem mutatnak, kb semmi iránt.

2020. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%

A férfiakkal több témáról lehet beszélgetni. Sajnos sok nő inkább a telefonját nyomkodja (mondjuk a villamoson, vagy akárhol) ahelyett, hogy beszélgetne.

20L

2020. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
#3-as vagyok, és valaki privátban kérdezte a nemem. Nő vagyok.
2020. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok, a fiúkkal sokkal jobban elvagyok, mert értik a humorom. A lányokkal csak annyi a bajom, (tudom, nem mindenki ilyen, de azokról beszélek most akik engem körülvesznek) hogy nekik az a szórakozás, hogy ki van együtt kivel, xy miért szakított ab-vel, mekkora bunkó volt csaj1 csaj2-vel... Engem meg ez nem érdekel. Sőt, egyáltalán nem érdekelnek a lányos dolgok. A fiúkkal jobban megtalálom a közös hangot.
2020. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Nők, mert ismeretlenebbek számomra. Vagy férfiak mert sok a közös bennünk. :pp

Ffi

2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Nőként a pasikkal jobban elvagyok.A nők többet nyafognak.
2020. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
Az ellenkezőt. Toleránsabbak, türelmesebbek, jobban lehet rájuk számítani, őszintébbek, sokkal jobb a humoruk, jellemzően érdekeltebbek a reáltudományokban, nem sértődékenyek és nem célozgatnak, hanem kimondják a dolgokat a maguk nyers valójában. Ja, és náluk sosem éreztem kiközösítést, meg a hátam mögött sutyorgó féreg stílust
2020. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!