Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor zenét hallgattok és...

Amikor zenét hallgattok és konertet adtok gondolatban, vagyis arról fantáziáltok hogy ti éneklitek az adott számot közönségnek, az ellenkező nem által énekelt számokat is úgy énekelitek mintha a saját számotok lenne?

Figyelt kérdés
Vagyis ha lány vagy, elénekelsz simán egy fiú számot, figyelmen kívül hagyva, hogy te közben férfi hangon énekelt számot hallgatsz, és fordítva, ha fiú vagy... Értitek. :)
2012. máj. 7. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.


De örülök, hogy nem csak én szoktam ilyeneket csinálni. Pláne akkor érdekes, ha valami súlyosabb death metál számot "énekelek". De kit érdekel ? Amíg nem látnak és jól érzem magam, addig lehet :D

2012. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is így van! Meg amikor zenéthallgatok, egy konkrét videóklip áll ösze, persze velem! XD
2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt hittem csak én vagyok ilyen😂😂😂 persze nagyjábol mindig én éneklek. Néha azért egy pasi ad szerenádot nekem
2015. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!