Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lehet az hogy tarsasàgok...

Miert lehet az hogy tarsasàgokban nincsenek gondolataim?

Figyelt kérdés

A csalàddal szükebb barati körömmel milliokat beszélgetek.


De pl ha egy baràtom bemutatja a haverjait eljarunk velük ide oda sokszor nem egyszer, egyszerüen annyibol allok ha kerdeznek mrg tudok vàlaszolni de amugy soha semmihez nem tudok semmit hozzafüzni. Kezdeményezni megint nem.

Pl bemutata a baratom vkinek erre otthagy hogy mindjart jön, en orakra is megnémulok. Nem beszelni nem tudok, a kommunikacios készségem nagyon jo, hanem Nincsenek abszolut gondolataim hogy addig mit mondjak. Es egy kenyszeres vàrakozàs lesz, a màsik meg is utàl egyböl.


Ugyanez pl uj munkahelyen.

Mindenki beszelget es nekem abszolut semmi mondandom nincs.


Mi lehet ez a blokk az agyban, amit amugy tudatmodositoszerek pl az alkohol felold?az alkohollal tudok beszelgetni bàrkivel. Vannak gondolataim es nem csak az ür van a fejemben.


Mit szabàlyozhat az agyban? Alkohol nelkül ezt hogy lehetne elérni?



2020. júl. 12. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a tudatmódosítószereket ne használd, mert látszólag segítenek, ideiglenesen - de valójában nagy, visszafordíthatatlan pusztítást végeznek testedben és tudatodban.

Fogadd el - hogy hozzám hasonlóan - ún. előszoba filozófus vagy. Ez azt jelenti, hogy a filozófusok vitatkoznak a lét nagy kérdéseiről - és van, aki nem tud hozzászólni, hanem mikor hazaér, az előszobában születnek a nagyszerű, világrengető gondolatai. (ezeket jó leírni, amúgy is célszerű naponta naplót írni (kézzel, tollal, papírra), gondolataidról, élményeidről - ezeket tapasztalatból írom, és az évek során segítőnek bizonyultak, nálam javult...

2020. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi

Csak eddig elég kellemetlen helyzetekbe hoz ez.

Pl az egyik ilyen haver vett egy autot megeröltettem magam es hozzàszoltam a témàhoz erdekelt is de csak annyiban hogy miböl vette amugy, ha nem is dolgozik. Közben dicsergettem a kocsit. Erre azt mondta szàlljak be elvisz megmutatja mit tud. Most erre nem mertem nemet mondani mert akkor önmagam cáfoltam volna meg hogy nem is erdekel a kocsi csak mondtam.

Hát azt a kint mig vissza nem èrtünk..agyon izzadtam magam hogy most hüledezzek neki vagy mi?érjünk màr vissza.

2020. júl. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!