Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemző a visszahúzódó...

Mi jellemző a visszahúzódó emberekre, és hogy viszonyulnak egy olyanhoz a társaságokban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódó, önbizalom hiányos, nehéz vele beszélni eleinte, nem áll ki magáért és ilyesmik. Ahogy én figyeltem nem igazán foglalkoznak velük nemtől függetlenül. Én szeretek az ilyen emberekkel beszélgetni. Az esetek 97%ban kiderül hogy érdekes emberek vagy érdekes a hobbijuk esetleg elvontak. Csak bátortalanok. :)
2014. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A visszahuzodo emberekre a visszahuzodas jellemzo, nem erdemes nagyon atalanositani. Vannak az introvertalt emberekre jellemzo vonasok de senkire nem igaz tisztan az osszes, mindenki egy kicsit ilyen, kicsit olyan.
2014. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pl utálom, mert ha bírom és jókat el tudok vele hülyéskedni, de még is csendes meg stb. az nagyon felb#sz. Szinte mindig szólni kell neki, vagy kérdezni tőle, mert ő biztos nem fog stb. Legalábbis ez az én tapasztalatom.
2014. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt kb mindent megtalálsz, amit a visszahúzódó emberekről tudni kell:

[link]

[link]

Társaságok nem igazán tolerálják őket, de egy introvertnek nincs is erre szüksége:)

2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Társaságok nem igazán tolerálják őket, de egy introvertnek nincs is erre szüksége:)"


Ez baromság. A tipikus extrovertált emberek közül a kihaénnem bunkó melldöngető feltűnési viszketegségben szenvedőkre nincs szükségünk. Egyébként sok introvertált ismerősöm beleértve engem is kedveli a társaságot, csak bizonyos időnként egyedül is szeret lenni.

2014. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Társaságokról" volt szó, kedves intelligens barmozó hozzászóló, nagy általánosságban. Lehet, h amilyen körökben te mozogsz, az átlagosnál több az introvert és jól kijöttök egymással, de ha a nagy képet nézed, koránt sem ez a jellemző.
2014. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább a csendes embereket szeretem, főleg ha náluk is kiegyensúlyozottságból ered a szükségesre szorítkozás a társalgásban is. Velük jó beszélgetni, mindig tudunk egymástól tanulni ezt-azt, és humorban sincs hiány sose. Ez nem általánosítás! :D A sima visszahúzódó, vackába visszarúgdosott, elesettebb barátaink is rendkívül éles elméjűek többnyire, és érdemes rájuk figyelni. Mondjuk valószínűleg kell egy óvatosság, ha a legnagyobb jóindulattal és kellő tisztelettel valami építő jellegűt próbálsz elhinteni bennük magukról, és előfordulnak félreértések, néha egész sokat kell körözgetni ilyesmik miatt, de összességében ők keresik az egyensúlyt és előbb-utóbb az először említett, teljesen felnőtt lelkületű emberek közé fognak tartozni ők is. Annak minden komolyságával és komolytalanságával együtt. :)


Akinek alaptermészete a visszahúzódás, az többnyire gondolkodó, van értelme meghallgatni a gondolatait. Aki inkább már akkora Rambo, hogy még tandemezni is egyedül megy, az lehet, hogy annyira a falai mögé húzódik, hogy nincs is értelme szóba állni vele, mert csak a szerepeit találod otthon. Érdekes módon a harsány bunkó szerepe is köztük lehet, sőt!

2014. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát. Én pont az a nagyon, már már betegesen visszahúzódó fajta vagyok, és az osztályban pölö nemigen foglalkoznak velem, csak ha kell valami. Hogy részletesebb legyek; szünetben ülök a helyemen csöndben, és figyelem az embereket, rámosolygok valakire, visszamosolyognak, a körülöttem lévők viccein ugyanúgy nevetek, és amikor látják, hogy hallgatom a beszélgetést kiszélesítik a kört, hogy én is halljam, és beletudjak szólni, de nem várják el ezt és nem is erőltetik. Ez a szerencsés eset, imádom őket.♥


A másik, táborban például ha csendben vagyok, komolynak titulálnak, és mintha az egy betegség lenne, ott hagynak a francba. Egyszer szeretnék nem megszólalni, onnantól esélyem sincs abban a társaságban.


Egyszer, mikor ugyanígy kihagytak egy csapatból, (akiket mellesleg évek óta együtt jártam egy helyre), egyedül sétáltam a parton, egy fiú odahívott magához, hogy miért vagyok egyedül. Elég rossz napom volt, és ő meg nem beszélt magyarul, szóval angolul kellett kommunikálni, én meg nem hogy magyarul, angolul megszólalni... :D Addig beszélt hozzám türelmesen, még hajlandó voltam válaszolni, teljesen legyűrtem ezt a falat. Ő lett az egyik legjobb barátom, és utána közös barátunk lett egy nagyon jó barátnőm, és a későbbi barátom. Szóval, teljesen különböző módokon tudnak reagálni rá. c:

2016. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!