Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolog az, ha valaki...

Milyen dolog az, ha valaki tart az utcán mászkáló, beszélgető, szórakozó baráti társaságoktól?

Figyelt kérdés
Főleg péntek, szombat estefele, este. És pontosan nem testi bántalmazás miatt, hanem amiatt, hogy megszivatják, beszólnak neki, elkezdenek rajta röhögni.
2015. jún. 28. 09:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint amikor elmegy a közelükben gyalog vagy biciklivel
2015. jún. 28. 09:19
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Beteges.
2015. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beteges vagy sem, nagyon sok ember ezt érzi, köztük én is. Nálam a múltbéli negatív (hasonló ) tapasztalatok, illetve a z önbecsülés hiánya okozza.

Gondolom, nálad is.

2015. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneknél attól tartok,ha be vannak állva,simán képesek bármire,így én is kerülöm őket. N
2015. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosság, nem betegesség.
2015. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van sajnos, de próbálok nem foglalkozni vele.

Tudatalatt történik az egész, eléggé leamortizál ha hallom őket, akaratlanul is rajtuk kattog az agyam. Ha pedig közelednek, akkor feszült leszek.

Szerintem közrejátszhatnak a múlt sérelmei, negatív tapasztalatai, téveszméi, és összefügghez az önbizalommal, önértékeléssel. Szerintem ez a nem egészséges oldal.

De erre még szintén rájátszik az, hogy az ember eleve, ha jót akar magának, akkor kerüli a balhés helyzeteket. Bármi megtörténhet.

20f

2015. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát elég zavaró mikor beszólogatnak, meg megállítanak, hogy "Héfigyu! van nálad egy cigi?". főleg ha cigányok


22f

2015. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges tulajdonság, hanem normális. Azért, mert kiszámíthatatlanok.

Az a baj az ilyen hordákkal, hogy nekik mindent lehet (beszólogatni, tarhálni, stb.), úgyis ők a menők, ők azok, akik azt érzik, hogy "mi nem csinálunk semmi rosszat"; de ha nem lennének becsiccsentve vagy épp bedrogozva, akkor kíváncsi lennék, hogy mit szólnának, ha videón visszajátszanák nekik, hogy mit is csináltak...

2015. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy ha szépen egyesével feküdnének egy levágott saller miatt.
2015. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!