Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok kik életébe...

Vannak itt olyanok kik életébe volt/van alkoholista család tag ki erőszakos durván viselkedő mentálisan beteg?

Figyelt kérdés

Aki át élt ilyesmit hogy tudta magát ezen túl tenni.

Kinek van kedve beszélgetni.



2020. júl. 14. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőapám öccse volt erős alkoholista és phszihiátriai papirja volt arról,hogy a lakóhelyét mint várost nem hagyhatja el

Ennek llenére ő rendszeresen elhagyta a várost és jött mindig meglátogatni nevelőapámékat

Gyerekként egy visszahúzódó félős gyerek volt de aztán lejárt boxolni megtanult verekedni aztán mindenkibe belekötött még az utcán is verekedést akart állandóan provokálni ha már csak ránézett "rosszul" valaki azért is

Meg elég bátor is volt mert a főtéren a lovasrendőrt lerángatta a lóról aztán elverte (persze aztán bevitték a rendőrségre és rommá verték benn a rendőrök) meg a cigánytelepre is bement verekedni, ismerték a cigányok is meg féltek is tőle

Egy darab foga nem volt elöl, mert mindet kiverték már 30 évesen

Ivott mint az állat aztán volt olyan, hogy állva elaludt olyan részeg volt

Később leszúrta a saját feleségét is ezért pár évet ült is börtönben is

Kocsmákban, cukrászdákban is mániája volt, hogy kihivott embereket verekedni állandóan de egyszer ráfázott mert megtalálta az emberét: nyakon szúrta késsel valaki az egyik ilyen cukrászdás akciójánál, aztán több hónapba telt mire felépült

Viszonylag fiatalon 50 körül halt meg a sok ivás eredményeképpen

Egyébként nevelőapámékat soha nem bántotta sőt még semmilyen nézeteltérés soha sem volt köztük

2020. júl. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apám volt alkoholista, amikor be volt rúgva akkor üres üvegekkel dobált. De már meghalt, én pedig nem gondolok arra az időszakra. Nem akarok róla beszélni.
2020. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Apám alkoholista. A mentális beteg meg én lettem, hiszen 5 évesen is olyanokat éltem át, amit nem kellett volna..
2020. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!