Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem egy szivességre még...

Megkértem egy szivességre még multhéten ha lesz ideje hívjon fel ma, a reggel írtam neki semmi választ nem adott. Szerintetek szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 12:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindig ezt csinálja amikor megkérem valamire, pedig nm ingyen kérem. És ha mondom neki akkor el kezd kiabálni velem, hogy neki balesete volt meg nm volt ideje, de persze ez hazudik. Csak nem értem miért csinálja ezt
ápr. 29. 12:43
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten. Én megszakítanám vele a kapcsolatot, aztán ha neki kell valami, akkor ugyanezt játszanám vele.


Nekem is volt ilyen ismerösöm, aki mindig elvárta, hogy pár délutáni sültkolbászért segítsünk neki de azonnal, aztán amikor nekem kellett a hely az udvaron, meg a segítség, hogy a cabrión ponyvát cseréljünk, akkor jött, hogy 3 hét múlva nyaralás, kell rá készülni, majd 6 hét múlva itthon lesznek, akkor csináljunk idöpontot.


Persze jött összel megint "tanácsot kérni", burkoltan elvárta a segítséget is, de jöttem én is, hogy renoválok, feleség egyetemet kezdett, most nincs idöm, de a tanácsot szépen telefonban megkapta, mit hogyan, és sok sikert kívántam.


Azóta eltelt 10 év, nem keresett többet.

ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból kérdezem hogy milyen szivességeket szoktál kérni tőle? Amúgy ha fizetsz neki az szerintem nem szivesség hanem adsz neki egy kisebb munkát
ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki ő és mire szeretnéd megkérni?
ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A faszid,a csajod, vagy csak dugtok?

Nyilván lapátra vele!!!

ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Köszi ezt a kommentet, mert már én kezdtem hülyén érezni magamat hogy fingom sincs ki a kérdező, meg hogy kit mire kért meg :DDD

ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy az jött le elsőre hogy az lett volna a szivesség hogy hívja fel de akkor nem csak nekem nem volt világos
ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az most miért fontos hogy milyen szivesség? Igen fizetek érte papír munkáról van szó 5 perc az egész. Írtam neki reggel el sem olvasta, pedig ráirtam múlt héten, hogy lesz időd a héten vagy jövő hét hétfőn beszélni? azt válaszolta igen. Én már nem merek ráírni mert tudom mi lesz a vége.
ápr. 29. 13:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Kértem mástól segítséget rá 5 percre meg hivott
ápr. 29. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Emiatt én nem szakitanám meg a kapcsolatot,lehet hogy unja hogy állandóan szívességet kérsz tőle vagy csak szimplán közbe jött neki valami az amúgy nem tiszta hogy ismerősről vagy barátról van e szó mert ha az előbbi akkor lehet hogy azért hazudik mert valami olyan történt amit nem akar az orrodra kötni
ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!