Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van anyám ennyire...

Miért van anyám ennyire rákattanva arra, hogy minden szemetet dobjunk ki a házból a kukába, mert kedden elviszik?

Figyelt kérdés

Hétfő este főleg megbolondul. 5 percenként sózl, hogy bármi műanyag vagy akármi van azt szedjem össze a zsákba, emrt csak félig van.


És olyan katasztrófát csinál abból, hogy úristen csak félig van a kuka, hogy az hihetetlen.


Mi van akkor, ha csak félig van tele? SEMMI! Már nincs mit kidobni. mindent lekopasztottunk, az egész ház egy zen kunyhó szinte. Mindig elmondom neki, hogy de anya nincs mit kidobni!!!!


Valamiért vagy nem fogja föl, vagy nem akarja fölfögni, vagy valamiért ilyen "dobjuk ki" kényszere van.


2020. júl. 14. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen tiszta kuckó, mint szemétbánya:D
2020. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen megértem anyudat, a gyűjtögető ellentéte vagyok. Mindent kidobnék legszívesebben, élvezem a látványt ahogy telik a kuka; ürül a ház. Jó érzés így este lefeküdni. Egyszóval vannak ilyen emberek, ezért ilyen anyud.
2020. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha. De ugye nem hiszitek, hogy "ezt" furcsállom benne?? :D

Nekem is százezerszer jobb, ha rend és tisztaság van. nem vagoyk gyűjtögető, de nem is az ellentéte. a műhelyemben minden van, még olyan is amit sosem használok, de tökéletes rend van! Mindennek van helye, semmi sincs útban.

Nem véletlenül írtam a "zen kunyhó" kifejezést. Az én dolgaim a szobámban inkább fiókokban vannak, mint polcokon. Jobban szeretem. LEhet a fókban rendetlenség, ha csak én látom és mindent megtalálok :D


De mégis fura- Szerintem egy kicsikét túlzásba viszi. Hetente jön a "kuka". Mi így hívjuk :D Múlt héten, ha kidobtam a csomagolását az új proci hűtőmnek, és azóta semmi nem változott, akkor nincs mit kidobni :D

2020. júl. 14. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat.
2020. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem téged gyömöszöl a kukába a sok bedumálásért;))))


Ami nincs, azzal-azért már nem kell aggódni.Lehet fél a kukás sztrájktól...

2020. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!