Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vagyok rákattanva...

Mitől vagyok rákattanva mostanában a horrorfilmekre? 25N

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy szerelmi csalódasom, ami mostanában megint előjött, és egyszerűen nem vagyok képes más filmeket végignézni, csak horrort, thrillert és ilyen véresebb, durvább filmeket. Komédiától, vígjátektól egyszerűen hánynom kell. Mi lett velem?
2018. jún. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Istenem, csak fogadd el és ennyi.
2018. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem a horrort/thrillert, mint a vígjátékot, pedig nekem van párom. Egyszerűen csak ez köt le jobban, nincs ezzel gond.


N/20

2018. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezen semmi különös, nem kell összefüggéseket keresni. Én is jobban szeretem a horrort meg thrillert. Vígjátékból van ami nagyon jó azt szeretem, de a tucatvígjátékokat én sem szeretem, de ami valami újat mutat (pl. Torrente) azt meg nagyon szeretem.

Tucatvígjáték:

-Van egy álompasi vagy álomcsaj, meg egy átlagos vagy átlagon aluli pasi vagy csaj aki elégedetlen az életével...

-Az egyiknek van egy fekete barátja aki nagyon laza és menő. Meg sok egyéb klisé.

-A végén amikor a szerelmes pár egymásra talál van egy megható beszéd, ahol mindenki sír.

2018. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a horror, thriller, max. sci-fi kategóriákat szeretem.

De a múltkor belebotlottam a Rossz Anyák c. filmbe, hát annyit röhögtem, mint már régen.

39N

2018. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!