Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki elvből nem...

Van olyan, aki elvből nem hord maszkot a jogszabályi előírások ellenére sem?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondoltam, akik fulladnak a viselése közben, hanem, ha vannak olyanok, akiket egyáltalán nem érdekel az egész járványhelyzet.
2020. júl. 16. 08:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

#10

Ha értelmetlen, akkor miért hordják műtétekhez orvosok?

2020. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

10# "to prevent the passage of germs from the surgeon's nose and mouth into the patient's wound and to protect the surgeon's face from sprays and splashes from the patient."


Szóval nem vírus védelem miatt az biztos.


De köszi, ezzel a kommentem pontosan leírtad, hogy milyen szinten gondolkozik az átlag magyar és mennyire inkompetens a témában.

2020. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11# akar lenni, bocsi (10 helyett)
2020. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

#12

Tehát a maszk nem engedi kiáramolni a vakvilágba a bacikat/vírusokat a viselője szájából/orrából.

Hol itt a probléma? Pontosan emiatt kell most hordani a maszkot.

Miért hiszik MÉG MINDIG páran, hogy Józsinak azért kell felvennie a maszkot, hogy őt magát megvédje? :DD

2020. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

14# Ezek a maszkok nem védik a másikat sem.


Tudatában vagy vírusok méretével? Jóval kisebb kissebb mint amit a maszkod fel tud fogni.


Akkor mit fog fel? A váladékot amin kijön a szádból, orrodból amin utazhatnak vírusok.


Mikor jön ez a váladék?

Ha tüneteket mutatsz.


Senkit sem védesz a maszkal ha tünetek nélkül viseled, ha tünetekkel viseled is minimál hatása van másokkal szemben.


Most már inkább nem is válaszolok, mert ahogy látom nem is értelmezitek amit írok, csak a szocial médián direkt lebutított szöveget tanuljátok be, amit azért butítottak le hogy mindenki megjegyezze.

2020. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

?

Neked ha nincsenek "tüneteid" akkor hol távozik belőled a kilélegzett levegő? Mert nekem akkor is az orromon és/vagy a számon.

Valamint a műtő orvos se hiszem, hogy t@knyosan, tüsszögve menne be. Ott is a sima légzés mellé használják.

Valamint nem egészen értelek, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a koronavírustól lehet tüsszögni/köhögni? Tegyük fel, hogy elkaptam, de mivel erős a szervezetem, meg se érzem, 100% tünetmentes vagyok. Az orrváladékom, nyálam fertőz. Miért ne tüsszenthetnék vagy köhöghetnék egyet a metró közepén csak azért, mert amúgy "tünetmentes" vagyok?

2020. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Itt vidéken nem hordják a buszom sem ahogy írtam . (Miskolc)
2020. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Akinek a maszk viselese az "elvi" kategoriaba tartozik, az remenytelenul ostoba. Az USA-ban is tuntet a sok hibbant idiota, hogy nekik jogaik vannak, meg a maszk az elnyomas, aztan mar ott tartanak, hogy majdnem vilagelsog az elhalalozasban a koronavirus miatt.

De persze ezek az emberek azok, akik ha elkapjak a virust, akkor meg mindenki hibas csak ok nem, es segitsen rajtuk mindenki, mert fulldokolnak.


En is latok neha embereket, akik ilyen helyeken nem viselnek maszkot, bar szerintem ok inkabb a "lexarom" mentalitast kepviselik.

2020. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

pl ők

[link]

[link]

2020. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

bocsánat ez a második link

[link]

2020. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!