Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motivál téged, ha valaki...

Motivál téged, ha valaki olyan hozzáállással dicsér meg, hogy "De te úgyis ügyes/okos vagy, neked ez persze, hogy megy, nem kihívás!"?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit sem, olyan kihasználás szaga van.
2020. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul vagyok tőle! Egy főnököm rendszeresen, szinte napi szinten ezt hajtogatta nekem. Lefordítom: az azonos beosztású kollégám munkájának a bonyolultabb felét csináljam meg én baráti szívességből, mert hát lássam be, ő h*lye hozzá, de én kirázom a kisujjamból! Undorító:(
2020. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert ez egyáltalán nem dicséret, hanem dicséret álcája mögé bújtatott irigy beszólás.
2020. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező nem írta, hogy munkahelyi dicséretről lenne szó. Nos egy érett ember tisztában van a képességeivel, mire képes vagy mi megy nehezebben neki. Tehát az ilyen emberre ez nem hat.
2020. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Pont az ellenkezőjét váltja ki belőlem: undort, és hátralépést az adott illetővel szemben.
2020. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert kihasználás szaga van. A munkámat úgyis elvégzem, de amikor még rám akarnak lőcsölni dolgokat ("mert tudod, a menyem könyvelője olyan hülye, és szarik bele, de neked ez a kisujjadban van"), és csináljam meg persze pusziért, na ilyenkor a "dicséret" baromira nem ad hozzá az önbecsülésemhez semmit.
2020. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Az ég világon semmilyen dícséret nem motivál, hanem rohadtul idegesít
2020. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Utálom. Nem értem az ilyen indokolatlan pozitivitást, pl mikor személyes okokból nem tudtam készülni szinte semmit az államvizsgámra, és kaptam ezt az üres dumát ismerősöktől, a hátamon felállt a szőr. Mi értelme? Mégis mi a túróért ne lenne kihívás? Mégis miért sikerülne?

Sose értettem az ilyen indokolatlan, irreális optimizmust.... Nem szeretem. Nem motivál.

2020. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem béna szövegelés ez, egyáltalán nem motiváló, inkább lehúz.
2020. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!