Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekt.ek van olyan tulajdonságo...

Nekt.ek van olyan tulajdonságotok, hogy mentek az utcán és valaki néz szinte szemez akkor inkább ti előbb elnéztek, vagy lesütitek a szemeteket a földre?

Figyelt kérdés
Titeket ez nem zavar? Ez ilyen evolúciós belső dolog, hogy valaki dominánsabbnak tűnik akkor inkább és adom fel?
2020. júl. 16. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

én nem szeretem a szemezést csak a szép lányokkal

az agyonnarkózott idegbeteg cigányok meg a bűnözők mániája a "dominancia szemezés" amiből aztán általában verekedést is csinálnak

2020. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én speciel utálom ha bámulnak. Engem rettentő módon idegesít. Nyilván a szemezést felismerem, de az hogy szembe jön valaki az utcán és egymásra nézünk 3 másodpercre míg elhaladunk egymás mellett azt azért nem nevezném szemezésnek.
2020. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utálom ha bámulnak,ezért a földet szoktam nézni.
2020. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallottál már a ""szemmel-verésről"? nézz utána.
2020. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy visszabámulok, hogy csak na. Ha kell a fejemet is fordítom, hogy tudjam tovább bámulni. Ha tovább néznek akkor van hogy mondok is valamit, "Na mi van, tetszem?", vagy valami hasonlót:) Általában nevetés a vége, ha nem, akkor meg kiderül hogy mi a francot bámul.
2020. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen evolucios dolog van abban, hogy vannak bunkok, agyalagyultak, akik gatlastalanul bamulnak, plusz olyan a kulsom, hogy egy pillanatig mindenki nez egyet. En gyenge vagyok, mert nem verem le, nem kialtok oda alparian, hogy mit nezoo? Leszarom, es o akkor az evolucio csucsa? Ajaj.
2020. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem itt sok válaszoló félreérti ez nem bámulás hanem szemezés, szemkontaktus

Ha az egyik elkezd szemezni akkor a másik is a szemébe néz

Amennyiben mind a két fél nem hajlandó a tekintetét elcsapni valamelyik irányba hanem szemez folyamatosan az kihívást jelent és abból verekedés lesz

De ha az egyik fél elcsapja a tekintetét akkor az azt jelenti, hogy a másik lesz a domináns és akkor nincs bunyó

Ez a bűnözőknél ilyen íratlan szabály az utcán, normál embernek ez fel sem tűnik vagy nem is foglalkozik ezzel

2020. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez velem sokszor előfordul.
2020. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem rendszeresen megbámulnak az öltözködésem és az arcom vagy a sminkem miatt (extra feher bőröm van vörös hajam és goth ruhatáram)

Ilyenkor én sem zavartatom magam és vissza bámulok gyilok tekintettel ha erzékelem azt hogy az illető nem azert nézett meg annyira mert szimpatikus vagyok a számára (általaban venni szokták a lapot). Ellenkező esetben ha érzekelem hogy nem rossz indulatú az illető és tenyleg azért néz mert tetszik rajtam neki valami akkor mosolygok a szememmel (maszkos időben sajna csak így lehet)

Vagy ha tényleg nagyon bámul a delikvens és nem azért mert azonosúlni tud a világommal és még utánam is fordúl akkor beszólok neki hogy anyukádat bámúld vagy mi van nem láttál meg ilyet? Vagy anyád nem tanította meg hogy ne bámulj birka módján mások arcába?

2020. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!