Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy nőies, pozitív...

Milyen egy nőies, pozitív kisugárzású nő? Milyen tulajdonságok jellemzik, milyen tulajdonságok állnak tőle távol?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságok egyaránt jöhetnek. Milyen számotokra egy igazán bájos, elbűvölő nő?

(Persze ezek is tulajdonságok, amiket leírtam, de szeretném ha kibővítenétek részletesen)


2020. jún. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ÁLOM, LUXUS KIVITELEBEN című filmet!
2020. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent. Nekem az a Mitchell Obama karakter az igazi nő. Sokaknak meg nála jóval törékenyebb, kevésbé karakteresebb nők jelentik az igazi nőt
2020. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár mennyire is utánozni akarod, sosem fogsz tudni olyanná válni, mint az akiből tisztán jön.
2020. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számomra attól, ha mosolygós, gondoskodó típus, akinél tényleg nagyon ki kell húznia a gyufát valakinek ahhoz, hogy lekezelő, undok stílusban beszéljen vele.

Én speciel mindig szerettem a kicsit amolyan "tyúkanyó" típusú lányokat :D

2020. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.

Nálam olyan, hogy általában vidám, mosolygós, nevetgélős, de nem vihorászós, jó a humora. Nem fásult, lendületes.

Külsőre megmutatja, hogy mi áll jól neki és ad magára.

2020. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél távolabb állnak tőle a férfias tulajdonságok, annál nőiesebb. Nyilván. :)

Tegnap volt a rádióban, akiknek neme szerint a hangordozása nagyon nőies, férfias, az a való életben is olyan testfelépítéssel, arccal bír.

Kedves, mosolyogva beszélő, gondoskodó, csilingelő hangú, nevetgélős, sosem idegeskedő, semennyire sem agresszív, abszolút pozitív jellem. :)

Az ilyen mai modern nőideál, min pl cara devingale vagy hogy a francba írják, kb a szőr áll fel tőlük a hátamon.

2020. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi nő az egy nőnemű ember :D Ha nem vagyok kedves, vékony, törékeny és érzékeny, azaz a legtöbb ember szerint “nőies”, akkor már nem vagyok nő? Nekem nincs “nőies” hiszen bármi lehet az, amennyiben egy nő teszi. 🤷🏾 Idegesít, hogy amiért nőneműek vagyunk sok férfi szerint nem káromkodhatunk, nem ihatunk és ehhez hasonlók. Tisztelet a kivételnek
2020. jún. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!