Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a szép nőket nézik, vagy...

Csak a szép nőket nézik, vagy általánosságban minden nőt?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal nő vagyok. A kérdés azért érdekel, mert én alapvetően nem nagyon szoktam felnézni, ugyanis mindenki néz. Nagyon. Legtöbbször fel se pillantok, mert nem akarom tudni, hogy most sincs épp magányom.

Nem öltözködöm kirívóan, még az arcom is inkább átlagos. Max. a szemem érdekes színű, meg babaarcom van, illetve viszonylag jó alakkal áldott meg az ég.

Szóval téged, mint nő, szoktak nézni? Jó nőnek tartod magad?



2020. júl. 16. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem azért néznek, mert ronda vagyok. A nagyon szépeket és a nagyon rondákat nézik meg jobban tapasztalatom szerint.
2020. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk mindenkit megnézek aki szembe jön. Szimplán érdekes hogy mennyi stílus van, vagy épp van rajta valami amit kifigyelek, talán jól néz ki... Viszont azt vettem észre ha belenézek valaki szemébe nemtől, stílustól függetlenül, szinte mindenki elkapja a fejét.
2020. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Én szép nőnek tartom magam és ezt sok visszacsatolásból is tudom. De ezért meg is dolgozom.

159 centihez 47-48 kg vagyok, vékony, enyhén izmos a testem, vékony derekam, kerek, izmos popsim és szép hosszú barna hajam van.

Adottságaimat kihangsúlyozom szép öltözékemmel és vidám, mosolygós természetemmel.

Az utcán kihúzott és egyenes háttal közlekedem. (Rengeteg ember nem húzza ki magát, és emiatt görbének tűnik az egész ember.)


A szépség pedig mindenkinél mást jelent.

2020. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
En is fiatal nő vagyok, nem mondanám h tökéletes alakom van de van mèg mit fejlődnöm de meg van aza homokora alak kerek popsival. Derèkigèrő hajam van,divatosan öltözködöm.igen megnéznek de azt birom a legjobban h a barátnője mellet bámul meg.
2020. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Megnézzük mindegyikőtöket, ha nem is feltűnően. A fajfenntaró ösztön bennünk él.
2020. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Legyen az nő vagy ferfi..szeretem ha meg néznek..
2020. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Magyarorszagon pokolla tettek az eletem a gatlastalan bamulassal.

Miota hidegebb nyugat-europai orszagokban elek, senki nem bamul, maximum pillantast kapok el.

Azt hittem, az oregedes miatt. Hat kiderult, nem. Talan meg jobban tetszem a pasiknak, csak viselkedni tudnak. Szorakozohelyen kiderul, meg tarskereson, meg ismeretsegi korben, hogy tetszem. De nem tolakodoak.

2020. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
A nők 90%-án van valami, ami tetszik nekem, úgyhogy mindenkit megnézek. 32F
2020. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

A nők 90%-a meg van róla győződve, hogy mennyire szép.

Én eközben azt szoktam nézni, hogy ebből milyen soknak lehet hüvelygombája.

2020. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
igazi paranoid femináci vagy. már azt is szexuális zaklatásnak tartod, ha valaki rádnéz.
2020. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!