Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a szép nőket nézik, vagy...

Csak a szép nőket nézik, vagy általánosságban minden nőt?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal nő vagyok. A kérdés azért érdekel, mert én alapvetően nem nagyon szoktam felnézni, ugyanis mindenki néz. Nagyon. Legtöbbször fel se pillantok, mert nem akarom tudni, hogy most sincs épp magányom.

Nem öltözködöm kirívóan, még az arcom is inkább átlagos. Max. a szemem érdekes színű, meg babaarcom van, illetve viszonylag jó alakkal áldott meg az ég.

Szóval téged, mint nő, szoktak nézni? Jó nőnek tartod magad?



2020. júl. 16. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"nem nagyon szoktam felnézni, ugyanis mindenki néz. "


Ha nem nézel fel, akkor meg honnan tudod, hogy mindenki téged néz?!

He??

2020. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Mi van itt? :O Valakiknél ennyire elszabadult a leszavazógomb?


Én ilyenkor szoktam megjegyezni, hogy ahhoz ész nem kell, hogy megnyomjunk egy gombot, ahhoz viszont már kell , hogy meg is indokoljuk tettünket, hogy mit miért csinálunk, vagy érveljünk saját gondolataink mellett.

2020. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A nem normálisakat s miss pitákat észre se veszem...problémák, arra meg a fene se kíváncsi;)
2020. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A normálisaknak mind ment a zöld kéz. :) Köszi a válaszokat! Még jöhetnek a vélemények. 😉
2020. júl. 16. 22:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!