Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy anyám...

Miért van az, hogy anyám állandóan beszél?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben azt vettem észre, hogy ha anyám itt van a közelben sosincs csend. folyton járatja a száját. Nem értem miért.

mentem volna vezetés gyakorlatra, de anya és apa ugyanarra mentek ügyeket intézni, ezért elvittek. Anyám a 20 perces út közben, megállás nélkül csak beszélt. Vized van? ételed van? telefonod itt van? iratok itt vannak? jogod van lassan menni! szólj, ha dohányzik, szólj, ha valami nem jó, jogod van hozzá. hol várjunk? itt leszünk. mikor legyünk itt? 15:34 perc 15 másodperc megfelel? jó telefonálj. És ezt 20 percig. FOLYAMATOSAN!


Annyira idegesítő. én mindig csak annyit válaszoltam, hogy jóó jóóó. igen. jóó. igen. jóóóó. IGEN!


De bárhova megyünk. Állandóan vagy a középpontban akar lenni vagy beszél folyamatosan. Egy meditációs jógaórára beiratkozott, ahol az elején és a végén mindig van beszélgetés, amit az oktató irányít. erre hallom, hogy a kezdete után fél órával is még mindig beszél. Az oktató megelégelte és mondta neki (zoomban persze),hogy Zsófi most beszélsz is vagy csak a szádat járatod? Senki nem tudott megszólalni, de anyám ontja magából a szót.


Ha anyám csöndben van akkor vagy alszik vagy halott. Egyszer sincs olyan, hogy egy kicsit csöndben lenne! Soha.


2020. júl. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez valami kenyszer. Vagy igy oldja a feszultseget, vagy nem tudom, de borzaszto. Magam is ilyen vagyok, orokoltem. Viszont igyekszem kontrollalni. Kb ugy, mint ahogy a dadogosok figyelnek a beszedukre. De nem jo, ha nem veszi eszre valaki.

Meg egy verzio hatszazszor elmantrazni, hogy en csak fosom a szot...

Az energiait nagyon be kene fognia valami masba.

2020. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd ki egy meccsre-tüncizésre s ne jógára, ott még ki is ordíthatja magát, aztán úgy bereked, hogy a madarak csicseregnek újra a párkányotokon:DDD
2020. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!