Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miért állíthat egy 15...

Mégis miért állíthat egy 15 éves lány valótlant és miért talál ki ilyen történeteket?

Figyelt kérdés

Unokatesóm azt mesélte az egyik közös ismerősünknek, hogy júniusba lejött hozzánk, és én elhívtam egy parkba a baráti társaságomhoz, ott voltak vegyesen fiúk lányok. Aztán ott összeismerkedett egy fiúval, akinek elmondta, hogy még nem csókolózott, majd a fiú megcsókolta és ott történt az első csókja abban a parkban.


1. Nem jött le hozzánk, már 2 éve köszönésen kívül nem is beszélünk.

2. Nem hívtam el sehova.

3. Nekem egy barátom van, nincs baráti társaságom.

4. Nincsenek fiúbarátaim.

5. Még mindig nem csókolózott senkivel.



2020. júl. 17. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
98%

Hogy ne gúnyolódjanak rajta. Lehet te mit sem tudsz, de sok bunkó van ebben a korosztályban. Kicsit is eltérsz, kiközösítenek, megvetnek.

Remélem nem híresztelted el, hogy mekkora kamugép... Mert akkor bizony nehéz évek fognak várni rá...

2020. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!