Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen tinik?

Vannak még ilyen tinik?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan tinik akik még hallgatnak úgy mint én Green dayt, Arctic monkeyst meg Oasist meg The Offspringt,(stb) és nem rockernek öltöznek? (acélbetétes bakancs, piercing stb)

2020. júl. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Green Day az egyik kedvenc bandám és az öltözködési stílusom egyáltalán nem rockeres. 19/L
2020. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Green dayt, és Oasist szoktam hallgatni.
2020. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Habár nem ezeket a bandákat hallgatom a legtöbbet, hébe-hóba meghallgatok tőlük pár számot. Leginkább Green Day-t szoktam hallgatni, a többitől csak pár ismertebb számot kapcsolok be, illetve amit feldob a YouTube/Deezer. :D Green Day-t is inkább felsőben meg gimi első évében éltem, az új kiadásaikat nem követem. Mára inkább Grandson-t, Mindless Self Indulgence-t, Black Pistol Fire-t és Himalayas-t hallgatok. :D


17/L

2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos stílusom van, de ugyanezeket hallgatom:DD

19F

2020. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Green dayt hallgatok, nagyon szeretem illetve Oasist. Viszont nem hordok bakancsot és piercinget. A nagyim kinyírna.
2020. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 16L
2020. júl. 18. 13:40
 7/9 Tré Cool válasza:
100%

Én is Green Dayt hallgatok, és szerintem tök normális vagyok.

(A GREEN DAY A BEST!)

2020. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Green Day-t, Queen-t és kicsi Gun's-ot szoktam hallgatni. Nem vagyok az a rocker típus, de ezeket a bandákat nagyon megkedveltem és egész a szívemhez nőttek! ❤❤❤
2020. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pitegamer ***** válasza:

Nem tudom mi számít rockernek öltözésnek. Mert amiket te írtál azokat nem, de vannak olyan pólóim amelyiken egy-egy banda van. Vagy mondjuk, hogy sokat járok feketében?

És szerintem lejött, hogy én is ilyen zenét hallgatok.

2021. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!