Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves jobbkezesek! Tudját....

Kedves jobbkezesek! Tudját. Ok-e milyen problémái vannak/lehetnek egy balkezesnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, kíváncsi vagyok, hogy a jobbkezesek mennyit tudnak a mi nehézségeinkről. A jobbkezesekre vagyok kíváncsi, de a balkezesek pedig nyugodtan reagálhatnak jobbkezes társaink tudására.
2017. nov. 15. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen probléma, hogy mindig mindenki azt mondja, hogy "Jé!... Te tényleg bal kezes vagy? -aztán- 1: Van gy ismerősöm aki balkezes. 2: A balkezesek nagyon okosak. 3: Biztos szépen rajzolsz.


Más probléma nincs, csak, hogy ugyanezeket a mondatokat hallom. :) Neked miben korlátozza ez a fogyatékosság az életed? Milyen problémákat okoz?

2017. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és milyen + jogokat akarsz amiért te balkezes vagy
2017. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám ha balkezes lennék, de biztos bosszantó, amikor nem találtok ollót vagy gitárt vagy ilyesmit.
2017. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehézségek :D Nincs az égvilágon semmi nehézségetek azon kívül, hogy a balkezes cuccok drágábbak, de azt köszönjétek az iparnak.

Egy balkezes barátnőm arra panaszkodott, hogy folyton elkente a ceruzarajzát rajzolás közben... mit ad Isten, nekem is vannak ilyen nehézségeim, pedig világ életemben jobbkezes voltam :D Simán

rossz technika kérdése, nem kell mindent a balkezességre fogni :)

2017. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudok párat, férjem balkezes :)

Pl eleinte nem szeretett jobb kézzel sebességet váltani, de mára megszokta.


Vagy a jobbkezes ollómmal is van hogy bajlódik.


Spirál füzetbe nem szeret írni.


Hirtelen ez jutott most eszembe.

2017. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én éppen balkézzel tanulok irni.
2017. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. szerintem nem csak technika kérdése.. a balkezesek írás közben eldörzsölik az írást, és ha máshogy fogják a ceruzát/toll az rossz kéztartáshoz vezethet. (Mármint írás közben)
2017. nov. 21. 16:32
 8/8 A kérdező kommentje:
#4-es, ugye ez nem támadás a balkezesekre nézve? 😏
2017. nov. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!