Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 25 éves koromra nem értem...

Ha 25 éves koromra nem értem el semmit, akkor jobb, ha meghalok?

Figyelt kérdés
Egyetemet otthagytam, megtakarításom elvertem, munkám, céljaim nincsenek, nem értek semmihez. Ha el is kezdenék egy másik szakot, 30 lennék, mire befejezném, addigra már mindenkinek karrierje van. Szarmunkát nem bírom lelkileg, vagyis nem magát a munkát, hanem az embereket, akik ott vannak. Ha így kellene leélnem, ami hátravan, jobban járok, ha előbb befejezem, nem?

2020. júl. 18. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2020. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Önsajnáltatás mesterfokon:D


Aztán baromira elcsodálkozol amikor 30 éves korodra egyedül megteremted az oitthonodat, vállalkozásodat, és pikk-pakk egy 4 fős család feje lettél:DD úgy ahogy más egy egész életében nem tudja.


Szóval kedves önsajnálkozó egyet lépj ki az ismeretlenbe, és indulj el

:D innen szép a győzelem:)

2020. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
*Szóval kedves önsajnálkozó egyed
2020. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Van egy ismerősöm, ő 25 éves kora körül mondta, hogy ha 35 éves korára nem lesz lakása, megtakarítása, akkor ő ott befejezi. 35 éves korodig nyugodt lehetsz te is, sőt tovább is. De tenned kell érte, hogy legyen valami! És a legjobb, ha te találod ki, hogy mit teszel.
2020. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed.
2020. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Én 30 éves vagyok és még én se értem el semmit az életben, de azért meghalni nem akarok. Próbálj meg annak örülni, ha megvan kezed, lábad, egészséges vagy, aztán majd lesz valahogy, hátha lesz valami pozitív fordulat, legalább esélyt hagyjál magadnak. 25 évesen még nem késő tanulni valamit, valami biztosan érdekel, azon a területen próbáld meg magad fejleszteni, hidd el, hogy egyáltalán nem késő.
2020. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem jobb.

Miért így kéne leélned az életet? Melózhatsz, akkor is, ha dagadt vagy, lesz megtakarításod, közben járhatsz suliba pl. levelezős fősuli, akkor is, ha csúnya vagy. Miért írod, hogy buta vagy? Azért, mert otthagytál egy egyetemet?

30 évesen bánni fogod, hogy 25 évesen nem szedted össze magad, és nem álltál neki tanulni és/vagy dolgozni. Töltsd hasznosan ezt az 5 évet. 30 évesen is még piszkosul fiatal leszel.

2020. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se tartottam sehol, most 33 évesen már vezető vagyok az autóiparban. szóval csak kapd össze magad, fejezd be levelezőn az első szakot, kezdj el dolgozni, esetleg csinálj egy levelező MSc-t még mellé és kész. Karrier terén máris rendben vagy.
2020. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen egyáltalán nincs késő újrakezdeni. Ha az egyetem nem megy, nem muszáj erőltetni, rengeteg szakma van. Biztos van hobbid, amit szívesen csinálsz, válassz ahhoz kapcsolódó szakmát. Ne nyugodj bele, hogy nem értesz semmihez, hanem tegyél érte hogy ez másképp legyen! Ha esetleg mégis valami egyetemi szak mellett döntesz, munka mellett el tudod végezni levelezőn és így időd se megy kárba vele. Gondolj arra, hogy vannak, akik 40 évesen utcára kerülnek, de nem adják fel, dolgoznak, esetleg kitanulnak valami szakmát és felállnak. Újrakezdeni soha nem késő. Ha mindig csak beletörődsz, tényleg nem fogsz előrébb jutni. De ne törődj bele!
2020. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
25 évesen még én sem voltam sehol, 3 képzést hagytam ott, kb 27 évesen kezdett beindulni mit szeretnék csinálni, az is véletlenül, mert éppen oda küldött a munkaügyi központ és felvettek és megtetszett az a dolog. Azóta is azon a területen dolgozom, fejlődök is benne, szóval ezért nem kell meghalni, csak nekem az iskolai oktatás nem adott semmi motivációt soha, munkát, közeget szerettem meg.
2020. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!