Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságok váltottak...

Milyen tulajdonságok váltottak ki belőled szerelmet?

Figyelt kérdés
Ha végiggondolod, kikbe voltál eddig szerelmes, akkor melyek voltak azok a közös tulajdonságok bennük, amik döntően hatottak az érzelmeidre? Példaként leírom, hogy ez nálam a tartásos, fegyelmezett viselkedés, egyfajta belső méltóság, ami párhuzamosan jóindulattal, könyörülettel társul - nálad mi váltott ki mély tiszteletet, ami szerelemmé alakult?

2020. júl. 19. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy emberszámba vettek, mégjobban örültem, hogy nem csak emberszámba, hanem lányként tekintettek rám. De ne az én válaszomra adj, elég elcseszett vagyok.
2020. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, tanult, kellemes társaság, aki nem kérkedő. A nagy dumásokkal nincs jó tapasztalatom. Viszont a fent említett típus nagyon bejött és én is Nekik.
2020. júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az illető hasonló volt hozzám és olyan érzés volt vele beszélgetni, mintha hazaérkeztem volna. Ez nyitott meg előtte és ettől szerettem bele. Mert éreztem az "együtt" és a "társ" fogalmát.
2020. júl. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Extrovertàltság.

Mikor kiderül, hogy "neve"van/több szàz haverja spanja, es nem egy elveszett "csicska", jokat tudok vele beszélgetni(mellette fel tidok oldodni ami nalam nagy szo eléggé szorongo tipus vagyok)és kész CSODA, engem akar, nekem udvarol, ha kell küzd is értem, szerelmes lett belém!!!


Talàn ezért "màsik feleim" az extrovertek mert engem ellensulyoznak. Meg van bennük ami bennem nincs, bennem pedig egyfajta meggondoltsàg, ovatossàg, tartàs, ami bennük nincs.

2020. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

4.vagyok.

Csak az elsö baratom is olyan volt, hogy ovatosan probalkozott, strandoltunk pancsoltunk (ott ismertem meg), elkezdtünk együtt jàrni, rengeteg élmény, egyszercsak arra lettem figyelmes hogy lànyok garmada kezd közeliteni hozzam faggatozni hogy jàrunk, tenyleg en meg ö?,aztan feltünt hogy haverok közt "bandavezér", imadja sztàrolja mindenki,akkor kezdtem agyalni bakker kivel jàrok en valojaban hogy ràmkattant egy körzet?:D

2020. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy ugy ereztem ismerem mar 100 eve es hogy o a lelki tarsam
2020. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 3ik. Hogy ugyanolyan mint én, nem kell előtte megjátszanom magam
2020. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert azt hittem ismerem, ő is ismer engem, és olyan őszintén áll velem szemben, ahogyan én vele. Sajnos nem úgy lett.
2020. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!