Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság többen is azzal a...

Manapság többen is azzal a szemlélettel élnek, inkább a fiatalabb korosztályban, mint az alábbi cikkekben a hölgyek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tehát szerintetek sokan vannak, akiknek ennyi minden belefér az idejükbe, úgymond "több életük van"? Vagy még több is beleférne? Sokan lehetnek ilyen állandóan dinamikában lévő, egy percre meg nem álló emberek? (Ezt persze képletesen mondom, mert nyilván nekik is kell pihenniük)

Ha valaki ismer ilyen embereket (netán ő maga ilyen), sosem szoktak elfáradni? Mindig jut energiájuk mindenre?

Én nem így élek, viszont mindig csodáltam a hasonló embereket.


2020. júl. 19. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Van több ilyen hölgyismerősöm is. Az égvilágon mindenre van idejük, munka mellett tanulnak, önkénteskednek, sportolnak, kirándulnak, modellkednek és ezt nem restek lépten-nyomon megosztani a nagyérdeművel, hadd irigyeljük őket erőteljesen. Ja, és nézzünk fel rájuk, mert ők hasznosan töltenek minden egyes másodpercet, nem punnyadnak este a TV előtt, nem folyik szét az idejük.

Aztán mindegyikről kiderült, hogy az általuk bemutatott "k***a erős nő vagyok és 25 éves koromra mindent elértem önerőből" kép nem teljesen igaz. Az egyik most már 35 évesen kézzel-lábbal kapkod, hogy valaki ugyan vegye már el feleségül és legyen neki végre gyereke, mert másnak az is van és neki is kell. Mondjuk olyan igényei vannak a leendő férjjel szemben, hogy ez nem lesz könnyű. A másiknak érettségi után budapesti lakást vettek az igencsak jómódú szülők, ennek két kisszobáját kiadta, a nagyban ő lakott - persze, hogy volt ideje mindenféle önképzésre, művészkedésre egyetem alatt, mert nem kellett órák után diákmunkában szórólapoznia. A harmadik meg ugyan előadja, hogy az égvilágon mindenhez is ért és mindenütt ott van, de túl a harmincon nem képes (vagy nem is akar) elköltözni a szüleitől, minden házimunkát a nyugdíjas anyuka végez, neki belefér, hogy reggel 5-kor már posztolja a futós képet az Instára, este 10-kor meg még koktélozik a barátnőkkel, mert a ruhák akkor is ki vannak mosva.

Érdekes módon azok a nők, akik tényleg önerőből értek el sokat, családanyaként is megállják a helyüket, mellette dolgoznak, a férjükkel közösen vettek lakást vagy házat, nem kürtölik tele a világot azzal, mekkora ászok. Nem nagyon érnek rá, mert van elég dolguk, ha pedig szabadidejük van, azt a családjukkal töltik, nem szükséges napi 100-150 like-ot begyűjteniük Facebookon és Instagramon, hogy eredményesnek érezzék magukat.

2020. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek több ilyet is, Pest megyében élnek és éjjel nappal tesznek valamit.

Nekem ez vicces és egyben értetlen, mert mi teljesen más életmódot folytatunk.

:D

De ha megnézed alapvetően Pest egy izgatott stresszes kapkodó sietős város is.

Ezt mondom úgy ,hogy jártam más kontinensen olyanban is ,ahol 16 millióan élnek, és lezserebb, mint itt.

2020. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az általam említett két hölgy csak példa, nem konkrétan az ő személyükről van most szó. Csak a hasonló emberekről. Mellesleg nem szólom meg és nem irigylem őket, csak én nem így élek. Nem is ismerek személyesen ilyen típusú embereket. Azon csodálkozom, hogy ezt az állandó dinamizmust hosszú ideig hogy lehet bírni úgy, hogy nem fáradsz el közben. Szerintem sehogy sem.
2020. júl. 19. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok amiket csinalnak nem leszivo hanem töltö energiàk.


En amikor nem ďolgoztam maganyos voltam eletkedvem sem volt es faradt voltam mindig rosszul is taplalkoztam stb

Küldöldön szorakozohelyen dolgoztam allando pörges, lakotarsakkal maganelet, es lett ezer haverom, akikkel jartunk mindenhova. Es kivirultam, szebb lettem, (a szerelemtöl is),es fel voltam töltödve élettel.

2020. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*azutan külföldön dolgoztam
2020. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!