Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a férfiak általában...

Igaz, hogy a férfiak általában csak 2-3 naponta fürdenek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 15:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Én évente kétszer szoktam. Húsvétkor meg karácsonykor.
2020. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

"Madarat tolláról"...

Ha neked a férfi ismerőseid többsége hetente kétszer füdik, talán igyekezni kéne, hogy ne csak a hajléktalanszállók és kocsmák környékén haverkodj. ;)

2020. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak.

Nem mondom, hogy nem volt rá példa, amikor elengedtem magam, de általában azért 1-2 naponta lezuhanyozom. Kell az emberben lennie valami minimális igényességnek önmaga és a környezete felé.

2020. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Amikor esik az eső.
2020. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nem csinálok olyat amitől megizzadnék vagy különösebben koszolna, akkor 2 naponta fürdök. Nem szeretek fürdeni, a zuhanyzást részesítem előnyben.
2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én minden nap fürdök.
2020. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Aki férfi nem fürdik naponta, azon az igénytelensége alapján más dolgokból is látod ezt.


Van egy haverom, ő azt mondta olyan hetente 2-3-szor fürdik, amikor kedve van. Na de ő olyan, hogy a körme alatti rész állandóan fekete a kosztól (leszarja, nem takarítja), a szakálla mindig idiótán van levágva (egy csomó helyen ott marad egy kis szőrke), képes egy szép kabáthoz felvenni egy szó szerint rongyos nadrágot és cipőt (amit egy hajléktalanon tudnál leginkább elképzelni). Tudom a következő nem egy látható dolog, de elmesélem róla, mert sokat elárul a gyerekről: Szarás után nem mos kezet szappannal, csak meglögyböli a kezét a csap alatt vízzel. No comment.


Szóval látod te azt más dolgokból, ha valaki nem fürdik naponta. Aki igénytelen szar (De még mielőtt jön egy kötözködő, lehet velem is előfordul évente 5x, hogy nem fürdök egy-egy nap. Mi itt most a rendszeres nem fürdésről beszélünk.), az feltűnő lesz.

2020. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én sem fürdők mindennap de nem is nagyon megyek sehova. Ha igen akkor fürdők, nincs életem úgyse.
2020. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11-es! Az úgy van, hogy én minden másnap fürdök. Karácsony másnap, meg Húsvét másnap.
2020. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, kérdező! Ne legyen Miquel a nevem, ha 10 éven belül nem térünk vissza a heti egyszeri zuhanyozáshoz, és lehet, hogy még azt is "szürke szennyvízben" ejtjük csak meg. Nem sokáig megy már az ivóvíz ilyetén pazarlása.
2020. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!