Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a férfiak általában...

Igaz, hogy a férfiak általában csak 2-3 naponta fürdenek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az enyém sajnos igen, az előző minden nap
2020. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egyet, aki nem fürdik, legfeljebb hetente, de inkább ritkábban. A londoni olimpián takarítóként dolgozott, ott már a kollégái is panaszkodtak, hogy büdös. Velük volt egy másik közös ismerősünk, tőle tudom.

Otthon a gyerekei közlik vele időnként, hogy "Apa fürödjél már meg!" Kínos...

És mielőtt bárki tévedésbe esne, nem kisebbségi az illető. Büszke magyar ember.

2020. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
29%

Én kétnaponta fürdök, ha úgy van, ritkán háromnaponta. Nyáron minden nap zuhanyzom(kétnaponta tusfürdő nélkül), de alapjáraton, ha nincsen meleg, akkor nem is izzadok meg olyan szinten. Kistisztálkodást viszont minden nap végzek többször is.


Egyébként kb kétszáz évvel ezelőtt évente nagyjából öt alkalommal fürödtek meg még a nagy előkelőségek is, csak akkor, ha jött valaki látogatóba, egy fontos személy. Életben maradtak, el lehet hinni, tudom, durva😀


És akár hiszi, akár nem a sok kis ficsúr, aki mindenkit lepontoz, akinrk nem tetszik, hogy más nem úgy tisztálkodik, mint ők(nyugodtan gyertek csak a kommentemre, nagyokosok:DD), a napi fürdés egyáltalán nem tesz jót a bőrnek. Napi kettő még annyira sem. A bőrnek ki kell termelnie egy természetes réteget, NEM KOSZT, amit azzal, hogy halálra mossátok a testeteket, eléggé leszedtek, higgyétek el, rohadtul nem egészséges.


Gondolom, a hajatokat sem mossátok minden nap(mert az is ugyanígy nem egészséges neki, bár ezt többen tudják, mint azt, hogy a bőrnek is ugyanígy káros). UGYANAZ, és ugyanazért káros a bőrre is meg a hajra is a sok víz és tisztálkodószer😀


De mindegy. Bunkó a társadalom. Ilyen elítélő stílus. Jöhet a lepontozás, FEL VAGYOK RÁ KÉSZÜLVE, még szinte örülök is neki, olyan jó, hogy visszajelzést kapok a világi okosoktól:D

2020. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%
Dikoszt tesa! Mi itten a telepen nem fürdünkk ilyen gyakran te normális vagy há elkopik a bűröd dik! Éjvente ha egysze láttyuk a vizet a strandon oszt annyi meg ha mögmos a eső.
2020. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell ahhoz 200 évet visszamenni, 23-as. 50 éve is csak hetente fürödtünk, hiszen akkoriban még nem a falból folyt a melegvíz, mint manapság. Egyébként valahol olvastam (azt hiszem, az ezen az oldalon is előforduló Miguel egyik írása volt), hogy a bőrnek is megvan a maga temészetes és jótékony baktériumflórája, és igencsak kibabráunk magunkkal, amikor azt a sok kemikálival tönkretessszük.
2020. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
47%
Hát igen:D De mindegy, mindenkinek a maga dolga a személyes higiéniája, ha kárt tesz vele, ha nem.
2020. júl. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!