Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pletykálnak az emberek...

Miért pletykálnak az emberek és miért érdekli őket folyton a másik ember dolgai, élete?

Figyelt kérdés

Ami a pletykálást illeti, néha mindenkinek ki szaladhat a száján valami, de vannak olyan emberek, akik ezt hobbiként űzik.

Néha már úgy érzem, hogy a rokonom előtt jobb, ha bezárom a kapukat, mert mástól próbál információhoz jutni, hogy például hogy állok az Egyetemmel. Konkrétan rákérdezett másnál, hogy nekem hány vizsgám van. Szerencsére a faggatott személy megbízható és nem fecsegte ki, de miért kell azt tudni? Annyit mondott neki hogy jól, konkrét számot nem tud. Ha mondok egy számot, az nem jelent semmit. Lehet közte jegybeírásos, könnyű, nehéz, stb. Ha nagy számot mondok, jön az ájuldozás, hogy túl sok vizsgám van, stb. Egyszerűen nem akarok nyitott könyv lenni az ilyen megbízhatatlanoknak, mert csak kombinálnak meg pletykálnak. Ígyis már ki fecsegtem magamról olyan dolgot, amit megbántam. Néha már úgy érzem magam, mint mikor a pulykák csipkedik a tyúkot hogy minél több információt kiszedjenek belőle.



2020. júl. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Mert neveletlen, bugris parasztok, és vidéken ez dívik.
2020. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Mert addig se a saját semmitérő életükkel kell foglalkozniuk.
2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Mert primitív bunkó parasztok.
2020. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!