Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamiért annyira nehéz a...

Valamiért annyira nehéz a szüleimet anyának és apának szólítani. Miért van ez? Könnyebb lesz valaha?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, eddig hogy szolitottad őket?
2020. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sehogy... ._.
2020. júl. 20. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így anyámmal vagyok. Másfél éve kb, hogy visszatért az életembe, így nálam ez érthető, szinte idegen a számomra, így nem jön a számra, hogy anya.


Esetleg beszélhetnél vele erről, hogy bár az anyukádnak tekinted, szereted, ahogy a szó jelentését is, magát a szót kimondani nem szereted, ezért esetleg, ha neki nem okoz gondot, hadd szólíthasd a nevén.


Persze emberfüggő, ki hogyan veszi, az én anyámnak szerintem lenne gondja ezzel, más viszont fortyogna, pedig alapvetően nem nagy kérés. Ha valaha lesz gyerekem és ilyen "problémával" áll elő, nem venném a szívemre, hiszen így is meg úgy is az anyja vagyok és leszek, a nevem is a nevem marad.

2020. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én apámat nem tudom apának szólítani. A telefonomba úgy van beírva, hogy "fatti", ha beszélek hozzá, nem szólítom meg, csak elkezdem mondani. De hát 8 évesen bácsinak szólítottam, mert azt se tudtam, ki az.
2020. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!