Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ,hogy sok ember...

Miért van az ,hogy sok ember úgy kezeli a kutyáját,macskáját,mintha ember lenne?Ennyire csalódtak az emberekben esetleg?

Figyelt kérdés
Ismertem több embert,házaspárt,aki úgy tekintett rá,még nagyobb becsben is tartotta.

2020. júl. 20. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert annyira szereti. De amíg van benne fegyelem (nincs ruha, chips, keksz stb), addig szerintem nem baj. Én is oda-vissza vagyok a kutyámért, de nem hívom lányomnak, vagy nem úgy mutogatom, hogy “nèzd, itt a kislányom!”. Babának, baba kutyusnak hívom néha, de nem érzem, hogy az anyja lennék.
2020. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
56%

Valamelyk ember tenyleg ugy kezeli mint egy embert.

De ebből késöbb problema lehet.

Dominancia felallitasa peldaul.

2020. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Kétlem.siman elaltattatjàk ha beteg.
2020. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tevenyereggyarto ***** válasza:
90%

#3

Ezt úgy mondod mintha az altatás rossz dolog lenne, persze ha menthető a kutya-macska akkor inkább mentsék mintsem altassák de amikor menthetetlen s csak szenvedne ? Akkor az altatás a leghumánosabb s legszeretetteljesebb döntés mert nem hagyod szenvedni.

2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Metionin ***** válasza:
96%
Azért különbséget kell tenni aközött, hogy valaki felelősen, minden igényt (az állatét!) kielégítve tartja vagy pótszerként valami olyan dolog helyett, ami nem adatott meg neki (gyerek, pár, barátok). Sokak számára a felelős állattartás már a "gyerekeként kezeli" kategória, pedig nem az amíg a gazdi tisztában van vele, hogy az állat egy állat és nem ember. Az, hogy valaki játszik, beszélget, suliba jár stb. az állattal, még bőven a normál állattartás kategória, de pl. egy olyan ember, aki szerint az állat kintre való és jó neki a moslék is, egy szimpla séta is túlzásnak tűnhet.
2020. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%

Az allatorvostol amiket hallottam hogy milyenek a gazdik..arra is ertettem az altatasos sztorit.


Az csak a felszin mintha vki csaladtagkent kezelné.

2020. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem rosszból, de miért fáj ez neked ennyire, hogy ide írogass kérdéseket?
2020. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

Puszta pótcselekvés. Gyerekvállalástól kirázza a hideg, viszont kell valami, amin az atavisztikus nevelési ösztönt kiélheti.

Jöhet a lepontozás, de attól még igaz!

2020. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz. Én pl utálom a gyerekeket és nem is izgat, hogy a hasam elnyűtt, ráncos és csúnya legyen. A 0 szabadidőről és az igénytelen elhízásról nem is beszélve.
2020. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Hozzáteszem, nekünk is van kutyánk, macskánk. A nejem a macskáért, én a kutyáért vagyok megzakkanva. A csemetéink rég kinőttek a kezeink alól, unokával meg - a mai szokás szerint - nem örvendeztettek meg minket.
2020. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!