Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha bezárom minden...

Fura, ha bezárom minden éjszaka a szobám ajtaját?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, kertes házban. Anélkül nem is alszom el, hogy nem zártam volna be az ajtómat.

2020. júl. 20. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Normális szokás ez? Más is csinálja ezt?
2020. júl. 20. 21:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ha egyedül voltam én is bezártam a bejárati ajtón kívül a hálószoba ajtót is. Azóta eltelt pár év és már nem félek egyedül.
2020. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nyugodtabb vagy, csak csináld! Azért van rajta zár.
2020. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezt csinálom, ez nem gáz szerintem és biztonság érzetet ad.
2020. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam pedig nem egyedül élek. Amúgy meg ha egyedül élsz, akkor senkire sem tartozik. Elmondani meg ne mond senkinek se mert a nagy számok alapján kifogsz olyat, aki beleköt.
2020. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha attol nem felsz, hogy nem tudod kinyitni, akkor miert ne? En forditva vagyok. Most mar adok potkulcsot a szomszednak, de ha egyedul kell lennem, mindig nyitva hagytam az ajtot. Tobbszor szorultam mar be eletemen, es van tervem, hol szaladnek, ugranek ki, ha bejonne valaki.
2020. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Mindenki mást preferál. Van aki nyitva hagyja az ajtót, van aki szimplán becsukja, de van aki rá is zárja. Egyikkel sincs probléma. Az én ajtómon nincs zár, szóval nem tudom, hogy én mit csinálnék, ha lenne. Viszont nyitott ajtóval pl. nem is nagyon tudok aludni, szóval a becsukott ajtó az alap számomra.
2020. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A te problemadat nagy kutyak oldanak meg. Veled aranyosak. Nezz korul bull fajtentoknel pl.
2020. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én paranoiás lennék bezárt ajtóval, ha egyedül laknék. Ha a mostani szobámra gondolok, az jutna eszembe, hogy baj esetén egy zárt ajtó eltorlaszolná az utam akár pár másodpercre is.

Persze ha belegondolunk, és az ajtó felől jön a baj, lehet pár értékes másodpercet ad mondjuk más irányba menekülni. Tehát nem fura, hogy zárod, csak nekem asszociáció alapján más jut eszembe az ajtó zárásról mint neked. Én csak bejárati ajtót zárok és kaput, de a szoba ajtóm be van hajtva, és csak ha nagyon meleg van es szellőztetek, akkor hagyom nyitva.

2020. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szinten kertes hazban a bejarati ajtot sem zartam be ejszakara.

Akkor sem ha a kozeli boltba mentem nappal.

2020. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!