Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az éjszaka...

Normális dolog az éjszaka imádata?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve észrevettem, hogy utálom a nappalt. Nem tudok gondolkozni, álmos vagyok, ha tehetem elalszok délig, vagy tovább és reggel rosszul vagyok ha meglátom a fényt ahogy felébredek. Egész nap ha lehet a besötétÍtett szobámban vagyok (suliszünet) és még a nappaliba sem megyek ki. Zavar a fény, rosszul vagyok tőle, zavar, hogy mozgolódnak az emberek, minden zavar. De ahogy lemegy a nap és elcsendesül minden én felélénkülök. Ilyenkor szeretek akár másokkal is találkozni (már aki vehető rá), kisétálni, csak kiülni a csillagok alá, vagy egész éjszaka fentelenni és ahogy látom, hogy hajnalodik elaludni. Olyan gyönyörűnek találom, azt, hogy minden mozdulatlan és szinte mintha csak én lennék meg a világ. A Nappallal még akkor vagyok el, ha nagyon borús idő, vagy eső van. Mi lehet ez a fény utálat?
2020. júl. 4. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Tini lustaság, hiszti, depi, és lázadás keveréke.
2020. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Szellemi háttere van és nem pozitív.
2020. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem lázadok senki ellen, ahogy lusta sem vagyok, éhszaka elvégzek rengeteg dolgot.
2020. júl. 4. 11:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

...és így született a vámpírok legendája 🤣

nem hinném hogy nagy gond van veled, anno pl. én is estefelé tudtam tanulni, jobban fogott az agyam, mint délelőtt vagy délután🤷‍♀️

2020. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném éjszaka imádatnak és szerintem nem is az életkorod miatt van. Inkább az idegrendszered igényelheti a sötéttel összefüggő nyugalmat. Nem a fényt utálod, hanem a vele összefüggő zsongást. A sötéttel pihenteted az idegrendszeredet. Egy teljes vérkép nem ártana, a többit meg csak te tudod, pl. milyen a lelkiállapotod, milyenek az életkörülményeid, milyen az önmagadhoz való viszonyod. Ez utóbbi a leírásod alapján nem tűnik rossznak szerencsére. Klassz, hogy így tudsz reflektálni magadra, de talán a környezeteddel vagy a pillanatnyi helyzeteddel nem vagy kibékülve.
2020. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért vagy nappal álmos, mert nem alszol éjjel. Rejtély megoldva. Ugye, milyen zseniálisan vagyok?
2020. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ha kialszom magam...5-12ig kb, akkor is álmos vagyok.
2020. júl. 4. 11:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem magányra vágysz. Írod, hogy szünet van, gondolom diák vagy és otthon élsz a szüleiddel. A szülők pedig állandóan "zsibognak" a gyerekük körül, amit kamaszként nehezen visel az ember. Ez a legjobb családban is természetes. Élvezed, hogy egyedül lehetsz, amikor ők alszanak és azt csinálsz amit akarsz :)
2020. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A koltok, irok rengetegen igy eltek. Ejszaka tudtak alkotni.

En dolgoztam ejszaka, es a legjobb resz hajnalban volt a hazamenes. Volt, hogy gyalogoltam, es elveztem, hogy minden csendes, es en suhanok egy alomban.

2020. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Az éjszaka imádata el fog múlni, mivel nagy valószínűséggel amint munkába állsz, nem lesz annyi lehetőséged ezt élvezni.
2020. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!