Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a nőről aki kidobja a ceruza akkumulátorjaimat mert merültek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Az én ceruzáim mind akkumulátor nélküliek. Bár egyébként is inkább tollat használok.
2020. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Konkrétan ugyanúgy néz ki, mint egy ceruzaelem. Miért nem szóltál neki, hogy nem az?

Nem gondolok róla semmit. Sajnálom, hogy ilyen akadékoskodó barátja van.

2020. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Tán szakítanotok kéne!
2020. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne a véleményem? Az elem és az akksi ugyanúgy néznek ki. Esetleg, ha beavatnád, hogy azok akkumulátorok voltak és legközelebb figyeljen oda rá, akkor többre jutnál, mint így, hogy vadidegenekkel akarod a háta mögött kivesézni a tudatlan tettest.
2020. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
93%

Egyet értek a 4-essel. Kedvesen mondd el neki, hogy ha rá van írva, hogy "rechargeable" akkor az nem elem, hanem akksi. Hidd el, a nők többsége nem annyira jártas az ilyen dolgokban. Viszont nagyon figyelnek a részletekre.

(Ezt nem sértésnek szánom, én is nő vagyok, és pont tegnap nem sikerült rájönnöm hogy azért nem ismeri fel a tv a dvd lejátszót, mert nincs bedugva.)

2020. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%

Nem érdekli őket az ilyesmi, lásd a kettest.

Ne adj a közelébe akksit. Ne tegyél ilyet olyan helyre, ahol ő hozzáfér.

Vagy megpróbálhatod megbeszélni vele, hátha mégis fogékony rá.

2020. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!