Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan,aki 100%-ban...

Van itt olyan,aki 100%-ban hasznos válaszokat ad?Olyan is,aki 0%-ban?Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.Persze,nem 1 válasz után,hanem mondjuk 200,vagy 300 után.

2020. júl. 22. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetséges.
2020. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Már annyi helyen látom, hogy ezen pörögnek... mondja már el nekem valaki, hogy mit jelent ez? Mire jogosítja fel az embert ezeknek a százalékoknak a gyűjtése vagy a toplistás helyezés?
2020. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Én láttam már öt zöld pipás válaszolót ami igencsak meglepő mert itt az emberek első dolga az, hogy azonnal lenullázzák még a segitő és jó válaszokat is

Ezt az egész pontozásos rendszert le kéne állittani és csak annak engedélyezni a válasz hasznosságának megitélését aki a kérdést felteszi

2020. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem mérvadó. Sokszor a trollkodásaimra 100%-ot adnak, a bizonyíthatóan korrekt válaszaimat meg lepontozzák.

Nem zavar, mert nem díjazzák ajándékkal a magas %-ot. :)

2020. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
De mire jó ez? Mit kapok, ha jók a helyezéseim, százalékaim???
2020. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

#3


Nálam öt pipa van? A nevem mellet egy ötös szám szerepel, de válaszolásnál nem látok magamnál semmit.


Én nagyon sokáig 88-90% között ingadoztam, de sajnos az elmúlt hetekben több olyan vitába is beleálltam, ahol le lettem pontozva, így lecsúsztam 87%-ra. Aztán volt egy kérdés, ahol sok válaszom volt, egészség témában, és az összes válasz (nem csak az enyém) nagyon durván le lett pontozva egy csomó 50%-os felhasználó által. Most 84%-ban adok hasznos válaszokat, és 87%-ban értékelek hasznosan válaszokat. Ha értékelek egy választ, akkor a 87% látszik.


Amúgy ezzel együtt 850 válaszom van. :)

2020. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

6

Nincs öt pipád csak négy és fél :)

Én egy valakire gondoltam akivel a múltkor itt cseteltem, annak öt zöld pipája volt

Hiába adsz egyébként rendes segitő válaszokat vagy jó megoldást a kérdésre mert jönnek az idióták meg a rosszindulatú trollok és lepontoznak egyből

Ezért kéne már beszüntetni ezt a pontozásos dolgot, hogy ne pontozhasson mindenki hanem csak a kérdés feltevője

(főleg azért is lenne ez fontos ezt a "mindenki pontozik" műsort leállittani mivel bizonyos %-hoz van kötve a feljebbjutás, és ha nincs meg az adott % akkor nem enged a rendszer feljebb lépni)

2020. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Francba, pedig olyan jó lett volna. :')


Amúgy az se feltétlenül jó, ha csak a kérdező pontozhat. Állatok kategóriában sokszor le szokott pontozni a kérdező, mert szerinte hülyeség ivartalanítani, gyakran takarítani vagy éppen maradék helyett minőségi táppal etetni. Állatok kategóriában 92% a válaszaim átlaga, de ha a kérdezőkön múlna, akkor 50% körül lenne. Politika még rosszabb, ott aztán minden alapján pontoznak, csak a válasz hasznossága alapján nem.

2020. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hahóóó!!!!! Elmondaná végre valaki mire jó ez a pontozósdi?
2020. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

9

Ezt az oldal üzemeltetőjétől és a moderátoroktól kéne megkérdezni, hogy mi értelme van ennek az egésznek, amikor jól láthatóan a lepontozók többsége vagy egy idióta aki nem is ért semmihez sem de már pontoz is lefelé vagy pedig rosszindulatú alak és szándékosan lepontozza a jó és hasznos válaszokat is

2020. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!