Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan,aki 100%-ban...

Van itt olyan,aki 100%-ban hasznos válaszokat ad?Olyan is,aki 0%-ban?Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.Persze,nem 1 válasz után,hanem mondjuk 200,vagy 300 után.

2020. júl. 22. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jah, hogy senki sem tudja! :D így màr ok.

Nem az érdekelt, hogy mi az értelme, hanem hogy mit von maga utàn. X szàzalék alatt kizàrnak? Vagy nem kommentelhetek? Vagy ha magas kategóriában vagy, kapok valami pluszt? Ebből a szempontból érdekelt volna.

2020. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a kedvencem, amikor pld. az étel-ital kategóriában van egy olyan kérdés, hogy mi a kedvenc ételed.


Aztán 20-an leírják, és lepontozzák őket. Mindenkit.

2020. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem lehetséges a 100% elérése az egybites, troll emberek miatt. Amúgy igaz, amit mások is írtak, hogy kérdeznek valamit, amire nincs jó vagy rossz válasz, de aki nem azt írja, amit egy ilyen együgyű ember elgondol, annak megy a mínusz pont.

0%-hoz meg szerintem nagyon borzalmasnak kéne lenni, és még a helyi rémálmoknak sem sikerült megvalósítani, pedig van itt 1-2. Pl.: felnőtt párkapcsolatok szekcióban a több éve masszív alkesz csávó, aki elég érdekes ideológiákat követ.

2020. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!