Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képes arra egy lány...

Miért képes arra egy lány vagy nő ha barátnő vagy feleség, hogy nyáron selymes sima minden nap a lába mert látszik, de télen a párjára nincs tekintettel és beszörösödik?

Figyelt kérdés

Itt láttam egy kérdésnél, hogy aki nem tudja, hogy mennyi idő alatt lesz szörös újra egy lány lába az szűz.


Van egy nagy kamasz lányom.

Volt egy bő tíz éves kapcsolatom is, de tartós lézeres szőrtelenítése volt ott a páromnak. Erős volt a szőre. Úszot is. Sport és esztétikai okok miatt is, meg mert jómodú apja fizette megtehette ... . Tudom a lézeres sokak számára nem opció. Például szőkéknél és más világos szőrnél, nem is lehet. Ott nem is anyagi kérdés.


És voltak rövid távon barátnőim és szeretőim.


Lányok szerint akikel beszéltem erről, betegségen és azokon a napokon kívül, elkényelmesedés vagy belesz@rás ez.


Meg értem szeretőnél és kapcsolat elején sokkan jobban meg akkarnak felelni.



2020. júl. 23. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
23%

Jogos kérdés.

Sok ilyen nő van.

Otthon igénytelen a párjának, akit "elvileg" a legjobban szeret.

De ha elmennek valahova, leszőrtelenít, mert az ezek szerint fontosabb, hogy vadidegeneknek tetszen.

2020. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 A kérdező kommentje:

#1 Azt még értem, hogy vadidegeneknek nem mondhatja el, hogy esetleg problémás a szőrtelenítés.

Direkt ezért írtam, hogy aki nyáron minden nap topon van, télen a párjának meg nem.

Meg bíztos ez is a bízalom egy lépcsője.

De az, hogy nyáron másoknak is szőrtelen, de télen meg a párjára nincs tekintettel az nem értem.

2020. júl. 23. 17:20
 3/101 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell ahhoz semmilyen képesség, magától nő a szőr.

Ahhoz viszont sok munka, szabadidő és pénz kell, hogy szőrtelenítve legyen.

Nekem erre nagyon ritkán van kapacitásom, sokat dolgozom, és igazán nem is értem, hogy egy férfi, akinek harmincszor, negyvenszer annyi szőre van, mint nekem, mért akarja, hogy nekem az a pár szál se legyen.

Értelmes ember nem akar ilyet.

Fotómodellekről is képszerkesztővel veszik le.

2020. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
15%

3. Van egy rossz hírem. Mert a kereslet-kínálat így alakította. A férfiak (többsége) azt szereti, ha nem csubakka a nő (ugyanúgy ahogy egyes nők is elvárják ezt a pasiktól- pl. mennyien utálják a szakállt?).

És persze jogod van nem szőrteleníteni, de a pasiknak is joguk van nem felizgulni egy szőrös segglyukra. Ennek semmi köze az értelemhez.

2020. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
84%
Én rendszeresen szőrtelenítek télen is, nyáron is. De nem mindig sima, mivel nyilván ki kell nőnie, hogy le tudjam szedni. Szerencsére a férjem ugyanúgy szeret akár van, akár nincs szőr!
2020. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:

#3 Nem pehely szőrökre gondoltam.


Direkt írtam, hogy aki egész nyáron szőrtelen másnak is, és párjának is. Az télen miért nem?


Van aki utál szőrteleniteni. Ő keres olyan pasit aki a szőr lábat szereti, vagy nem zavarja.


A szőrös női láb a civilizált emberek közt nem természetesen nőies.


Amúgy sok pasi is szőrtelenít.

A lányok és nők véleménye megoszlík arról, hogy hol legyen szőrös és hol ne egy pasi, és hol trimelje.

2020. júl. 23. 17:32
 7/101 anonim ***** válasza:
93%

6: Hát én nőként perverziónak gondolom azt a felvetést is, hogy valaki más mondja meg, hogy mit hordjon egy férfi a SAJÁT testén.

Valami komoly torzulás van az ilyen ember fejében és lelkében.

2020. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
52%

"joguk van nem felizgulni egy szőrös segglyukra"

Egyetlenegy szeretőmnek se láttam soha az életben a segglyukát...

2020. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 A kérdező kommentje:

#5 Igen nyílván. ;)


Mondjuk ez módszer kérdése.

Nektek ez bevált. Ez így valószínüleg tőkéletes.

Sok boldogságot!


Mondom azzal sincs bajom, ha a párja direk szőrt szereti.


A nyáron folyton shortban és szoknyában szőrtelen, de télen beszőrösödőket nem értem tisztán.

2020. júl. 23. 17:38
 10/101 anonim ***** válasza:
88%
Normális férfi tisztában van vele, hogy a nők nagy része szőrös. Aki szereti a párját, az szőrösen is szereti, max néha kedvesen jelzi, ha épp nem tüzeli már fel a szőrösség mértéke. Aki meg ezt túllihegi, az meg is érdemli. :D
2020. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!