Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok szerelmes...

Miért nem vagyok szerelmes egy lányba sem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még senkibe nem voltam szerelmes.Vagy nem jöttem rá,hogy szerelem volt.Mit tegyek?Kezd elég ciki lenni a szituáció.

2020. júl. 14. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Kapcsolatod azért volt már? Kifejtenéd bővebben?
2020. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találtál még olyat, aki neked tökéletes. Nem értem ebben mi a ciki
2020. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szitu. Egyszeruen nem esek szerelembe
2020. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Ovitól kezdve soha?
2020. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem gáz. Ne agyalj rajta!
2020. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Áh, hát ez nem úgy megy.

Semmi köze a korhoz.


Vannak, akik örökké szerelmesek, mindig van valami rózsaszín köd, mindig van valaki, akibe éppen aktuálisan halálosan bele vannak habarodva. És a kapcsolatok jönnek-mennek. Az a baj, hogy ez a rózsaszín köd van piedesztálra emelve, ez folyik a médiából, mindenki ezt isteníti, és úgy tesznek, mintha természetes lenne és mindenkinek folyton így kellene éreznie, és a filmek is addig mutatják a párokat, amíg össze nem jönnek.


Aztán vannak, akik megismerkednek valakivel, és hosszú időt eltöltenek vele, mire rájönnek, hogy na, vele el tudnék képzelni még hosszabb időt. Ebből kisülhet egy tartós kapcsolat, őszinte szeretet és összetartozás. Ez a legjobb. Ehhez sokat kell beszélgetni a másikkal és igazán megismerni. A nagymamám 77 évesen így költözött össze egy emberrel.


Aztán van a harmadik eset. Én 33 évesen voltam először (és remélem utoljára) szerelmes. Amikor nem eszel, nem alszol, egy perc nyugtod nincs, csak rágod magad és játszod le agyban a forgatókönyveket, hogy te mit mondanál, és arra ő mit válaszolna, és hol láthatod legközelebb és vajon akkor mi legyen rajtad stb. A legrosszabb ellenségemnek se kívánom. Teljesen kivetkőzik az ember magából. Ezt, ha jön, kivédeni nem lehet. Hideg fejű, racionális embert is úgy be tud találni, hogy a fal adja a másikat. Remélem, soha többé nem kell ezen keresztülmennem.

2020. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó az pedig, amikor úgy egyébként semmi gond a két emberrel!
2020. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem lehet hogy a saját nemed érdekel?
2020. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak még nem találkoztál olyannal, akit "neked szánt a sors". Az olyan ember, aki tényleg megdobogtassa a szíved nagyon, de nagyon ritka és nem egyik percről a másikra jön. Én 17 vagyok és csak egyszer voltam szerelmes és az is csak plátói volt.

Nyugodj meg és ne érezd magad rosszul emiatt, még előtted áll az élet, bőven van időd szerelembe esni.

2020. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Idővel csak találsz valakit. Az is lehet, hogy aszexuális/aromantikus vagy. Semmi baj nincs ezzel, ne erőltess semmit.
2020. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!