Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok mindennek semmi...

Nagyon sok mindennek semmi köze a szerelemhez. Mégis együtt vannak a felek és kiegészítik egymást. Mi kell ennél több, nem igaz?

Figyelt kérdés

Bírom nagyon, amikor nyöszörögnek sokan, hogy a szerelemhez nem kell szép nő stb. Ez így világos. Persze. Na, de muszáj a 170 kilós Bözsike?

Muszáj! Mert a szép nő beképzelt. Amíg Bözsike meglátja a testet!, az embert a másik felében, mert működik a biológiája, addig a szép nő egy nehéz eset, ami ha jutna is, problémás és nem tudja mit akar.


De érdekes módon , amikor gazdag férfi van a láthatáron, ott megszűnik az erkölcs és jöhet a kitárulkozás. Azoknak nem kell problémával szembesülniük, tisztasági problémával, kifogásokkal, csak az örömökkel.

Ott egyből játssza magát a szép nő, mert érdekében áll.


Az az igazi nagy baj, hogy amióta a pénz és a szabad választás jelen van, azóta bármi belefér itt a dolgokba. Az emberi kapcsolatok szétszéledéséhez vezetnek a mai állapotok.



#nők, lányok, korszak
2020. júl. 23. 18:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ezek is csak szavak. És miért nem adod magad valakinek?

Mire vagy kire vársz?

2020. júl. 23. 22:06
 12/28 anonim ***** válasza:

"Ezek is csak szavak."

Kérdező, mit szeretnél? Fényképet az én és a barátom számlájáról? Hívjunk fel Skype-on?

2020. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

11

Van vőlegényem. De nem azért, mert pénzes, hanem például nem egy hűtlen, egysíkú foshalmaz és ezzel a férfiak 70%-át ki is lőttem amúgy is. :D

2020. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Vagy inkább csak nagy az arcod és más dolgod sincs, csakhogy válogassál, azért beszélsz így.
2020. júl. 23. 22:31
 15/28 anonim ***** válasza:
Mindenki válogat, te is. Te is leállhatnál a 170 kg-s Bözsikével, de te jobbra vágysz, csak az ő szintjüket már semmilyen módon nem ütöd meg. A kérdéseid alapján elképesztően torz személyiséged lehet.
2020. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy az ő szintjüket? Kinek a szintjét? Annak, aki egyébként olyan buta mint a föld, csak a testének köszönhetően más dolga sincs, csakhogy válogasson?


A szép nőnek milyen a személyisége?

2020. júl. 23. 22:41
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem mindegyiknek ugyanolyan a jelleme és az érdeklődése. Te ennyire buta vagy, hogy még ezt is külön le kell írni neked? :D

Na, ezzel már nem ütöd meg egy olyan ember szintjét, aki nem kezdene ostoba emberrel.

2020. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Buta vagy és beképzelt. Nagyobb és tapasztaltabb szintet ütök meg nálad.
2020. júl. 23. 22:51
 19/28 anonim ***** válasza:

Hidd el, van szép nő is jó személyiséggel. Lehet, hogy pont azért szép, hogy egy belsőre megfelelő férfit megtartson ezzel is. :)


Én sem a pénzre megyek. Van is, lesz is, egyke vagyok, minden örökség rám fog repülni. És nem azért vagyok szép, hogy valami magazinszökevényt találjak.


Azért vagyok szép, hogy legyen önbizalmam, tudjak gátlástalanul poénkodni, szórakozni másokkal, falni az életet és ne legyek görcsös a párom mellett. És nekem az számít, hogy meg tudjak tartani egy olyan embert, mint ő. Mert ő az első, aki elismeri azt a munkát, amit az életembe tettem és az első, aki olyan dolgokról álmodozik mint én. És talán abban is az első, akinél még én is jobban megnézek egy nőt. Na, erre nagyon kevés férfi képes. Ő egy igazi úr. Őt meg kell tartani.

2020. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, hogy tapasztaltabb vagy a bánatban, magányban és gyűlöletben. Sőt.
2020. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!