Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok mindennek semmi...

Nagyon sok mindennek semmi köze a szerelemhez. Mégis együtt vannak a felek és kiegészítik egymást. Mi kell ennél több, nem igaz?

Figyelt kérdés

Bírom nagyon, amikor nyöszörögnek sokan, hogy a szerelemhez nem kell szép nő stb. Ez így világos. Persze. Na, de muszáj a 170 kilós Bözsike?

Muszáj! Mert a szép nő beképzelt. Amíg Bözsike meglátja a testet!, az embert a másik felében, mert működik a biológiája, addig a szép nő egy nehéz eset, ami ha jutna is, problémás és nem tudja mit akar.


De érdekes módon , amikor gazdag férfi van a láthatáron, ott megszűnik az erkölcs és jöhet a kitárulkozás. Azoknak nem kell problémával szembesülniük, tisztasági problémával, kifogásokkal, csak az örömökkel.

Ott egyből játssza magát a szép nő, mert érdekében áll.


Az az igazi nagy baj, hogy amióta a pénz és a szabad választás jelen van, azóta bármi belefér itt a dolgokba. Az emberi kapcsolatok szétszéledéséhez vezetnek a mai állapotok.



#nők, lányok, korszak
2020. júl. 23. 18:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19 és 20: Nagyon hülye dumáitok vannak és amíg válogathattok és szabad akarattal éltek, addig ez így is marad. Rengeteg álmatlan éjszaka van a problémás fajtátok miatt.


Ti tehettek, hogy nagyra értékelitek magatokat, miközben a megértés hiányzik belőletek.

2020. júl. 23. 23:00
 22/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár a szabad akarat, én pedig elégedett vagyok az életemmel.
2020. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az vagy, ha válogathatsz és nem kell küzdened érte, hogy valaki alád feküdjön.
2020. júl. 23. 23:08
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy ember is. ;) Ő viszont álmaim embere.
2020. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem vele foglalkozol? Miért nálam keresed az igazadat?
2020. júl. 23. 23:16
 26/28 anonim ***** válasza:

Csak reggel jön, én pedig itt fekszem betegen.

Az igazamat már rég tudom, tőled nem várok semmit. :D

2020. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
nem úgy van az, beütött a fejedbe a krakk, azért jössz mindig ide.
2020. júl. 23. 23:22
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdésed is van, vagy végeztél?
2020. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!