Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egy undorító,...

Mit tegyek, ha egy undorító, ocsmány testem van, amivel nem vagyok képes együtt élni? De ha el is fogadnám, akkor se lenne semmi, mivel a hibák ugyanúgy ott maradnak.

Figyelt kérdés
A hibák nem tűnnek el, ugyanúgy ott maradnak, attól függetlenül, hogy elfogadom-e őket vagy sem. Elfogadni elfogadtam, hogy nem tudok rajta változtatni, de megbékélni vele nem tudok. Ami azért gáz, mert még fiatal vagyok, és egy egész életet nem szeretnék ebben az ocsmány testben élni! Gondoltam már plasztikai műtétekre, de vannak olyan dolgok, amit még plasztikai beavatkozásokkal se lehet jóvá tenni. Utálom magamat, amiért ilyen vagyok, undorodom magamtól.

2020. júl. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kuldesz kepet magadrol?
2020. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Én is utáltam magam 16 évesen, 20 év alatt szerintem teljesen normális, hogy nem mindenkinek van önképe.
2020. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi a probléma konkrétan, amin nem változtathatsz?
2020. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a hibák mit takarnak? Pszichológushoz jó lenne elmenned, mielőtt súlyosabb önpusztításba kezdenél.
2020. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Kezdj el edzeni + ha plasztikai sebesz. Pl arc, orr,ful.
2020. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Sport, normális evés, testápolás, szellemi torna, és nem feltétlen csak magaddal kell foglalkozni, hanem valamiben mélyedj el: tanulás, munka, sport, stb., és lásd meg, valaki felfigyel rád.
2020. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!