Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy jó a...

Miért mondják, hogy jó a kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Több embertől is megkaptam már, hogy pozitív a kisugárzásom. Az egy dolog, hogy mosolygós vagyok meg alapjáraton kedvesnek vélem magam, de mégis ezt honnan érzik az emberek? Vagy miből tudják megállapítani? Meg ez a természetesen bájos és elbűvölő vagyok. Holott én nagyon sokszor egyáltalán nem látom magam ilyen személyiségnek... Inkább vagyok néha mufurc mint a leírtak.

2020. júl. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ket oka lehet:

1) "mosolygós vagyok meg alapjáraton kedvesnek vélem magam"

2) Plutónium

2020. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"mosolygós vagyok meg alapjáraton kedvesnek vélem magam"

Meg is válaszoltad a kérdésedet magadnak:D

2020. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De attól még nem mindenkivel vagyok ilyen mosolygós:D

Ezért nem is tudom.. De tényleg hogy állapítod meg, hogy pl ennek az embernek ilyen pozitív a kisugárzása?

2020. júl. 24. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert érzik a lényeg legmélyét, amit rejtesz:D a jót, a békét, a biztonságot, amikor nem kell figyelned a hátad mögé, hanem megtudsz nyugodni.


Ugyan ez vonatkozik a negatív emberekre akik taszítják az embereket-az emberek érzik rajtuk a gonoszságot a halált és az árulást. Ami valóban ott van, hiszen szellemileg halottak.

2020. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kik mondták ezt rád, milyen helyzetben - és vajon milyen szándékkal? :) volt-e esetleg manipulatív szándék bennük?

a pozitív kisugárzás mint összhatás szerintem több körülményből tevődik össze: harmonikus, szép, vonzó megjelenés, aranyos arc, kedves pillantás és mosoly, kellemes hang, életvidámság, pozitív gondolkodás, őszinteség, kiegyensúlyozottság, hitelesség.

ezek jellemzőek rád? te hogyan jellemeznéd személyiséged, illetve viselkedésed?

2020. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Közelebbi ismerőseim és távoliak is mondták már rám. Ezek mind jellemzőek rám, de volt amikor egyáltalán nem voltam jó kedvemben és akkor is megkaptam, holott szerintem ilyenkor kissé bunkó vagy lekezelő módon tudok kommunikálni.
2020. júl. 24. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
"bunkónak" lenni többféle szinten lehet - akár úgy is, hogy igazából nem vagy bántó, sértő, illetve érződik, hogy nem akarsz rosszat, csak aktuálisan hárítasz. az is lehet, hogy csak te érezted magad bunkónak, más pedig ezt másképp értelmezte részedről. vagy az is lehet, hogy neked akkor is pozitív a kisugárzásod, amikor nincs jó kedved és lekezelően viselkedsz. :)
2020. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélgessünk privátban, hogy normalizáljuk a kisugárzásodat? :DDDD

Sokszor mondják azt, hogy boldog, aki tudatlan...ez így van.

Majd, ha kicsit felnőttél, akkor ez változik;)

2020. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!