Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nőiesség? Azt mondják a...

Nőiesség? Azt mondják a nőiesség belülről fakad, és a kisugárzásból érezhető is, mennyire nőies, kedves, elbűvölő valakinek a kisugárzása.

Figyelt kérdés
Mitől lesz valakinek ilyen kisugárzása,hogyan lehet növelni a nőiességet? Honnan tudhatom,hogy pl az enyém milyen,jó uton haladok-e majd? Tanácsokat szeretnék.Előre is köszönöm. 21/l

2012. aug. 24. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőiesen kell kinézni és nőiesen kell viselkedni.
2012. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kis igazság van benne, de egy 200 kilós szőrös hájas disznó nem lesz nőies csak mert olyan a kisugárzása...

Ha jól is nézel ki, és mellé jól is viselkedsz, az úgy oké :)

2012. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bővebb választ szeretnék,mert erre magam is rájöttem.
2012. aug. 24. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát hiteles képet nem tudok festeni, mert fiúnak születtem, és annak is érzem magam, úgy is viselkedek, és minden tekintetben jó ez így. Szerintem ez attól függ, hogy te mennyire érzed magad annak, ami vagy, és mennyire fogadod el azt, aminek érzed magad. Egyébként egy kövér nő is lehet nőies, ha ad magára. Nem kivakolja az arcát, hogy még mesterlövész puskával sem lehet elölről lelőni, hanem igényes, tiszta, ápolt, és kihasználja az alkata adta lehetőségeket. Ismerek olyan lányt, aki lánynak is született, heteró is, de olyan fiús, hogy ilyet még férfiban is alig láttam. Ha összhangba hozod azt, aminek, amilyennek érzed magad azzal ahogy viselkedsz, és ahogy kinézel, akkor az biztos hogy sokat dob a nőiességen.
2012. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez akkora agymosás, hogy csak a nők lehetnek kedvesek és szeretetteljesek...
2012. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A kedvesség és szeretetteljesség nem kötődik a nőiességhez. Persze nem válik hátrányára egy nőnek sem.
2012. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne nőies akarj lenni hanem önmagad inkább, többre mész vele mintha megjátszod a "nőies" szerepeket
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy önmagaddal, ismered az értékeidet, amiket meg is tudsz mutatni a kellő időben, ha kedves vagy, humoros, barátságos, stb., és persze tudod, hogy az alkatodhoz, egyéniségedhez illően mit viselj, ápolt vagy, akkor valószínűleg már nőies vagy. Légy tisztában önmagaddal és légy őszinte önmagadhoz.
2012. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!