Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fene van Dél-Koreában,...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mi a fene van Dél-Koreában, amitől ennyi tini vágyik oda manapság?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én ismerősi körömben jellemző ez? Körülbelül minden 5. tininek (főként lányoknak) a környezetemben "életcélja" kijutni oda. Mi miatt rajonganak érte ennyire?
2020. júl. 24. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem új keletű dolog ez.


2006-ban pl. ezt írták a japán, illetve koreai focicsapatok szurkolóiról:


"Hihetetlen, ugye? Pedig vannak, méghozzá egyre többen. Idegesítõ bölcsészpicsák körében már régóta nagy divat rajongani Kelet-Ázsiáért: a filmjeikért, a zenéikért (!) és még a pasikért (!!!) is. A futball sem kivétel, és hiába is próbálnánk ezeket a beteg embereket meggyõzni arról, hogy ez alapvetõen a fehér ember játéka volt, amire a sárgák nagyon rossz hatással vannak, mint halottnak a csók, de tényleg. Õk tehát még a négy évvel ezelõtti bohózat után is képesek Koreának drukkolni (Japán is csak egy fokkal jobb), és errõl lebeszélni õket körülbelül akkora feladat lenne, mint Somát meggyõzni arról, hogy ne legyen hülye.


Nem véletlenül emlegetjük a hájbûvésznõt, hiszen az ázsiai "kultúra" rajongói is elõszeretettel hisznek a keleti hókuszpókuszokban és más ezoterikus baromságokban. Az fel sem merül bennük, hogy bármilyen távol-keleti praktikát gyakorolni itthon olyan abszurd, mint mondjuk Szöulban csárdást táncolni. Õket még hívni sem érdemes, ha az utolsó ázsiai csapat is összepakolt, mert csak felbosszantjuk magunkat."


- Matula Magazin: A leghülyébb drukkerek nemzeti tizenegye

2020. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
En elakarok menni Itaewonba. Érdekel olvass utána. Miért nem lehetnek az embernek vágyai anélkül,hogy bárki megszólná érte? Nem vagyok nagy kpopos mert tudom hogy csak egy álomvilág ami,megy,de van aki szeretii és azoknak rosszul esik amikor ezt hallják.
2020. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Addig örülj, amíg nem Észak-Koreába vágynak.
2020. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Inteligensebbek... Ez tetszett a legjobban 😆

Mint mondtam már jártam ott. Még egy ilyen bunkó sznob nép nincs a világon. Az angolok hozzájuk képest beszívott hippik.

Dél-Koreában van egy úgynevezett legális rabszolgaság. Ezek a híres "zenészek" is mind rabszolgák. Nyugodtan utána lehet nézni. Egyszerűen kizsákmányolják őket. Megmondják nekik hogy hogy nézzenek ki, hogy táncoljanak, mit és hogyan énekeljenek,mikor keljenek fel, hova mehetnek,mit csinálhatnak....

Arról nem is beszélve hogy az átlag egyáltalán nem így néz ki, és nem így viselkedik.

Mint mondtam, kaptatok egy idealizált műanyag világot. Menjetek minél hamarabb ha ez a vágyatok, de előre szólok hogy nagyot fogtok csalódni.

2020. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én elmentem oda, de semmi k-pop nem volt. Azóta anime fan vagyin mlst japanba akarok elmenni!!
2020. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Azért vágyik minden tini Koreába menni, mert Korea az egyik leg gazdagabb ország a világon, és nagyon szép az egész ország
2020. szept. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!